Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell kezdeni a Barátcser...

Mikor kell kezdeni a Barátcserje kapszula szedését a ciklus hányadik napján és mennyit kell belőle bevenni naponta?

Figyelt kérdés
2009. szept. 9. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ciklus első napjától az utolsóig, ha nem esel teherbe, akkor még egy hónapig. Utána 1 hónap pihenő, majd ujra lehet kezdeni. De ha teherbe esel, akkor nem szabad szedni. Nekem nagyon sokat segitett, 22 napos ciklusomat beállitotta 28 naposra az első hónapban, pontosan a 14. napon volt pém. Azóta is pontos, pedig már nem szedem. Volt egy lány, aki hasonlókkal küszködött mint én, és képzeld az első hónapban sikerült neki a baba, nem győzött nekem hálálkodni, h ajánlottam neki. Nekem csak jó tapasztalatom volt vele.
2009. szept. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És reggel-este egyet szedtem belőle.
2009. szept. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ.Elkezdem szedni és reménykedek.
2009. szept. 10. 06:18
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én is csak ajánlani tudom!!! Nekem az első hónapban segített. Előtte 2 évig próbálkoztunk szinte mindennel. A ciklus első napjától szedtem, egészen addig, amíg pozitívat nem teszteltem. Szépen rendbe rakta a hormonjaimat!Holnap leszek 7 hetes!
2009. szept. 10. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintetek az nagy baj lenne, ha a ciklus második napjától tudnám csak szedni?
2009. szept. 10. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan szedheted a mai naptól is!!
2009. szept. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!