Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges már beágyazódás?

Lehetséges már beágyazódás?

Figyelt kérdés

5-én volt ovulációm, előtte kb. másfél nappal, és aznap voltunk együtt a férjemmel. Ma este nagyon kicsi rózsaszín foltot vettem észre a fehérneműn, sok fehér folyás kíséretében. Felfázva biztos nem vagyok, és fertőzésem sincs. Létezik ilyen korán beágyazódás? Volt valaki, akinek szintén ilyenkor volt beágyazódásos vérzése?

A neten olvastam, valahol, hogy ha túl korán érkezik a méhbe a zigóta, akkor nem sikerül a beágyazódás. Nekem, mivel most van (ha ez tényleg az) ilyen vérzésem, valószínű, hogy így történt, kicsit aggódom... :(

(A peteérésem biztos, hogy akkor volt, mert a ovu teszt is, az erős hasfájás is, a hőmérsékletem is és a nyák is erre utalt.)

Előre is köszönöm szépen a válaszokat!



2013. febr. 23. 23:20
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocsánat, ezt jól elírtam... :S 18-án volt az ovum... (Rossza naptárat néztem... :))
2013. febr. 23. 23:40
 2/6 anonim ***** válasza:
Kicsit tényleg korainak tűnik, de a biológia nem matematika.:-) A megtermékenyüléstől a beágyazódásig általában 7-10 nap telik el. A "túl korai" beérkezéstől szerintem nem kell tartanod. A beágyazódás folyamata kb 5 napig tart, ennek során az egészséges méh nyálkahártya fel tud készülni arra, hogy megfelelő körülményeket biztosítson ehhez. Biztosat majd a kimaradt mensid utáni pozitív tesztből fogsz megtudni:-))
2013. febr. 24. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat...végülis 5 nap alatt átvándorolhatott a méhedbe. Mi még csak a 4. dpo-n vagyunk de nem érzek semmit. Nagyon szurkolok hogy ott legyen a pici! Izgalmasak ezek a napok nagyon, csak bírd kivárni a nem várt napját, előtte lehet nem mutatná ki és csak elszomorodnál. Én is várok addig!:)
2013. febr. 24. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma egyelőre nincs semmi, viszont a hőmérsékletem már 4. napja 36,9... Reménykedem! Én is abban reménykedem, hogy az 5. dpon esetleg már lehet ilyen, ráadásul azt olvastam valahol, hogy a hormonoktól is lehet, hogy érzékelte a szervezetem a terhességet, és készíti a terepet a méhemben a babának... :) Remélem, így van!

Van egy 9 hónapos babám, és még szoptatom, úgyhogy elég rendszertelen még a ciklusom, így hihetetlenül lassan (32 nap!) alatt jutottunk el odáig, hogy végre volt ovum. Nagyon bizakodok!

Kedves 2. válaszoló, hajrá Nektek is!!! Drukkolok! Majd írj Te is, ha van vmi fejlemény!

2013. febr. 24. 12:57
 5/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszönöm a válaszaitokat! Úgy néz ki, beágyazódás volt. :) Pozitív terhességi tesztek és elmaradt menses alapján... :)

2013. márc. 6. 23:31
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagy gratuláció, és minden jót nektek!:))
2013. márc. 6. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!