Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem volt peteérésem...

Ugye nem volt peteérésem szerintetek sem? Görbe lent.

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 25. 11:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
ha 40 naposak a ciklusaid, kb. most várható! ovutesztet nem próbáltad?
2013. febr. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát, 32-43 napig bármi előfordulhat nekem... Nem ovutesztelek, mert nagyon sok rossz tapasztalatot hallottam már. De akkor még van remény, hogy lesz?
2013. febr. 25. 11:42
 3/20 anonim ***** válasza:
Még simán lehet PÉ-d, normál luterálissal is (12-16 nap)
2013. febr. 25. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor reménykedem :)
2013. febr. 25. 12:07
 5/20 frászkarikaborsó ***** válasza:
100%
Még simán lehet, mérd továbbra is a hődet. Nekem a ciklusom 30. napján volt ovu aztán az eredmény meg itt szórakozik a játszószőnyegen :)
2013. febr. 25. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Most vagy félidőben, lehet hogy ma van a napokban lesz ovud :)

Hajrá!!!

2013. febr. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Az nagyon szerencsés lenne, az elmúlt héten a férjem nem volt itthon, de most ért haza :))

Frászkarikaborsó, gratulálok a picihez! :)

2013. febr. 25. 13:48
 8/20 A kérdező kommentje:

Most ilyen a görbém:

[link]

2013. febr. 27. 09:29
 9/20 anonim ***** válasza:
szerintem ma ill. holnap elég jók vagytok :)
2013. febr. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Szia! Még bőven van esély! A normális luteális fázis min. 12 nap, ami azt jelenti 43 napos ciklus esetén, hogy a 31. napon van peteérésed. Ha a legszigorúbbat nézzük, azaz most 32 napos, és a luteálisod 16 nap szokott lenni, akkor a 16. napon kellett volna lennie a tüszőrepedésnek. Tehát valahol a két szám között van. És még bőven!!! benne vagy! Amúgy 14 napot szoktak csak számolni, mert az a leggyakoribb, azaz 18. és 29. nap között. Nem tudom, hogy érthető voltam-e... :)

Most kezdted mérni? Nem tudod, hány naposak a luteálisaid?

Hajrá! Próbálkozzatok! Azt mondják, 2 naponta a legideálisabb.

Amúgy az ovuteszt szerintem is jó, csak egy-két betegség esetében mutat pozitívat, de azt arról is észre lehet venni, hogy gyakran olyankor 1 hónapban többször is pozitív. De egyébként ha egyszerre nézel ovutesztet, hőmérőzöl és figyeled a nyákot is, akkor úgy nagyon pontosan ki lehet találni az ovu napját. (Az LH teszt előre mutatja az ovut, míg a hőmérő csak utána 4 nappal...)

Sok szerencsét! :)

2013. febr. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!