Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye nem volt peteérésem...

Ugye nem volt peteérésem szerintetek sem? Görbe lent.

Figyelt kérdés
[link]

2013. febr. 25. 11:39
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Utolsó, nekem pont PCOS-em van és amikr ovutelszteltem nekem mindig ugyanolyan erős volt, szóval ezért sem bízom benne. Már kezelik, ezért elkezdtem a hőmérőzést is komolyabban venni (eddig hónaljban mértem, már nem), és figyelem magam. Tegnap óta fura, húzó érzésem van a bal petefészkemnél, nem fájdalmas, csak kellemetlen, mintha meghúztam volna egy kicsit, olyan... tompán fáj. Lehet, hogy ez a vándorló nagy tüsző?

2013. febr. 27. 12:43
 12/20 A kérdező kommentje:

[link]


Szerintem nekem nincs peteérésem...

2013. febr. 28. 13:29
 13/20 anonim ***** válasza:
Na-na! Mi ez az elkeseredés??? Fel a fejjel!!! Még mindig bőven lehet!!! :) Megmutatom az én görbémet, nekem a 32. napon volt! Nem szabad feladni! :)
2013. febr. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:

Csak a görbe maradt ki... :)


[link]

2013. febr. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

:) Nem akarom feladni mert mindennél jobban vágyunk egy babócára, csak ezt a méregetést akarom már abbahagyni, de ezt a hónapot megvárom. Az előző hónapban tuti nem volt, mert bár a második felében folyamatosan feljebb ment a hőm, az első felében nem ment le hirtelen. Csak olyan cikkcakk volt, bár akkor még hónaljban mértem, de mindig ugyanakkor mozdulatlanul.

Talán ha elengedem ezt a figyelést, összejön. Ovu tesztet még nem próbáltam, de lehet hogy ma veszek, ha lesz a patikában.

Köszönöm a bíztatást, mindig jól esik az embernek :)

Veled mi újság? Teszteltél már? Szép a görbéd :)

2013. febr. 28. 14:53
 16/20 A kérdező kommentje:
Mindenkinek ment a zöld kezecske :)
2013. febr. 28. 15:02
 17/20 anonim ***** válasza:

Attól, mert nem esett le a hőmérsékleted, csak emelkedett, volt peteérésed! :) És most is lesz! :) Nagyon sokaknak nem esik le ovukor!

Az ovuteszt szerintem nagyon jó! Én már el voltam keseredve, hogy folyton ugyanolyan gyenge a 2. csík, aztán semmi erősödés, hirtelen, egyik napról a másikra erősebb lett a 2. csík. Aztán másnap fájt is a hasam eléggé, majd este megint olyan halvány lett az ovuteszt, mint előtte. Szóval nekem nagyopn szépen mutatta.

Még nem teszteltem, holnap fogok. Kicsit aggaszt, hogy most visszaesett 36,8-ra 2 napja... :( Meg fáj kicsit a hasam is, úgyhogy lehet, hogy nincs baba... Majd megírom.

Te meg mindenképp vegyél ovutesztet! (Amúgy szerintem hőmérőzz tovább, mert pl az ovu tesztet is, ha a következő ciklusban is fogod használni (ha csak nem leszel már most babás!!! :)), csak akkor lesz megbízható, ha mérsz mellette. Mert az csak a hormont tudja kimutatni, ami az ovulációt segíti, de hogy sikerült-e megrepednie a tüszőnek, azt már csak a hőmérő jelzi... Hajrá-hajrá!!! Drukkolok!

2013. febr. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Köszi :) vettem ovutesztet, meg is csináltam egyet este, és szerintem pozitív, vagy nagyon a határon van. Írtam ki kérdést is róla, azt írta valaki hogy szerinte pozi.

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


Szurkolok neked!

2013. febr. 28. 21:18
 19/20 anonim ***** válasza:

Megnéztem, igen, tényleg pozitív. Ne hagyd abba a tesztelést, holnap is nézd meg!

És azt is tudni kell, hogy a pozitív teszt utáni utáni 36 órában történik meg az ovuláció, szóval még az első negatív napon is célszerű próbálkozni!

Ha már több napig is pozitív, az nem jó, akkor hormonprobléma van... Próbál megrepedni, de nem tud. De Nálad természetesen nem lesz ez!!! :)

Drukkolok! Hajrá! Majd írd meg, mi újság!

És én is köszönöm a drukkot! Holnap reggel csinálok tesztet...

2013. febr. 28. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

[link]


Behúzta hétfőre a peteérést. Szerintem nem volt akkor. Majd este meglátjuk mit mutat a teszt, a PCO miatt lehet hogy ma is pozitív lesz :D

2013. márc. 1. 11:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!