Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 hetes terhességet (5 hét...

8 hetes terhességet (5 hét telt el a lehetséges megtermékenyítéstől) jelezhet csupán annyi, hogy hetek óta szurkál, fájdogál az alhasam egyik oldalt, fel vagyok lent puffadva és néha mindjárt megjön érzésem van?

Figyelt kérdés
Volt közben egy 2 napos menstruációm, nem volt olyan mint szokott és azóta is puffadt vagyok és szúr jobb oldalt.
2013. febr. 25. 16:41
 1/10 anonim ***** válasza:
lehetséges. teszteltél már??
2013. febr. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
tesztelj. ha már teszteltél (azért 5-8 hét mnagyon sok, gondolom közben neked is beugrott ez a lehetőség), pozitív lett v negatív?
2013. febr. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Volt egy halvány pozitív reggeli vizeletből még mikor meg kellett volna jönnie (rá pár órára meg is jött, csak nem úgy ahogy szokott), aztán rá 1 hétre délutániból negatív egy másik fajta teszttel de azóta is puffadt vagyok, állandóan ehetnékem van (pedig mensi után mindig "koplalok" mert nem tudok enni 1-2 hétig), szurkál nagyon jobb oldalt (állandóan megvan az a diszkomfort érzés, néha erősebben beleszúr, pl. tegnap este mikor lefeküdtem és kinyúltam az ágyon, kb. 5 percig szurkált), a mensi óta megvan a mindjárt megjön érzés de nem olyan intenzíven, enyhébben. Szerintetek? :S
2013. febr. 25. 16:49
 4/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagy terhes :-(

de azért mindenképp elmennék a helyedben nőgyógyászhoz, a tüneteidre mindenképp magyarázat kellene és nem a terhesség az egyetlen indok. lehet,h valami hormonális gubanc van. ráadásul ő ki is tudja zárni/meg tudja erősíteni a terhességet. vagy már ezen is túl vagy...

2013. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetsz terhes, hiszen az 1. teszt pozitív, a 2. meg délutániból készült. Szóval holnap reggel elsőből tesztelj! Ha baba van, ki kell, hogy mutassa!
2013. febr. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Hát lehet z vagy de én tesztelnék megint!!!!

És nekem a délutáni vizeletből mindig erősebb volt a csikom!! Nem tudom mibe vannak ezzel a reggeli vizelettel!!!

2013. febr. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5.

a második teszt rá egy hétre készült, akkor már délutániból is ki kellene mutatni. és közben vérzett is a kérdező. elég nagy vakmerőség azt mondani, h valószínűleg terhes... :-(

2013. febr. 25. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Akkor van értelme vagy nincs értelme tesztet csinálnom? :(

Köszönöm a válaszaitokat!!

2013. febr. 25. 17:32
 9/10 anonim ***** válasza:
csinálj, ha gondolod, ártani nem árt. de ne éldd bele magad :-(
2013. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Negatív lett a teszt, úgyhogy biztosan nem vagyok terhes és az az első pozitív csak becsapott....

Köszönöm a válaszaitokat!

2013. febr. 26. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!