Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges a terhesség? Egy...

Lehetséges a terhesség? Egy halvány pozi teszt mikor már 1 hete késett a mensi, megjött, nem volt sok, azóta 2 hét telt el és negatív teszt napközben.

Figyelt kérdés
2013. febr. 20. 13:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
már erős pozi lenne, ha terhes lennél
2013. febr. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de lehet nem maradt meg.
2013. febr. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Már be volt ágyazódva és csak úgy elment??
2013. febr. 20. 14:19
 4/19 anonim ***** válasza:
Sajnos ez elég gyakori!
2013. febr. 20. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Értem és nagyon köszi a válaszokat!

Szerintetek akkor mi lehet ez az erős petefészek fájdalom és mindjárt megjön érzés hetek óta?? Komolyan nem értem, a hasam az elmúlt havi óta nem akar visszamenni az eredeti méretére, nagyon fel vagyok lent puffadva és fáj meg görcsöl azóta, most is wc-n voltam és annyira olyan, mintha jönne meg, hogy nem is értem..még két hétig nem kellene. :S

2013. febr. 20. 15:31
 6/19 anonim ***** válasza:
ha kétségeid vannak, menj el orvoshoz, nagyon ritkán fennáll a terhesség negatív teszt ellenére, de ez tényleg nagyon ritka
2013. febr. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem tudom...csak nagyon fájdogál oldalt már 2 hete és hihetetlenül puffadt vagyok és görcsöl a hasam úgy naponta 1-2-3 percre, mint mikor jön meg. Várjak még egy hetet és csináljak tesztet ha nem múlik legalább a puffadás, vagy nem látod értelmét? :S
2013. febr. 20. 15:46
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el nőgyógyászhoz, ha van babád akkor már szívhangja is kell hogy legyen, hüvelyi UH-on rögtön kiderül hogy mi a helyzet. A helyedben holnap ott kezdenék. Milyen tesztet csináltál? nekem az olcsóbbak (DM-ben vett x-epil és valami kék dobozos) negatívat mutatott sokáig, bár hozzá kell tennem hogy pozitív tesztek után már csak pozitív volt mindegyik.
2013. febr. 20. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem is menj orvoshoz, ha ilyen problémáid vannak. Ő biztosabbat tud mondani!
2013. febr. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Az első, ami halvány pozitív lett ilyen gyógyszertári tesztcsík (a nevét nem tudom :S), a második pedig (a negatív) 'Sure Check', kazettás.

Ugye negatív teszt mellett nincs nagy esélye a terhességnek..de engem ez a hasgörcs, puffadás és petefészek-méh szurkálás téveszt meg. :S Szerintetek? :S

2013. febr. 20. 16:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!