Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem vagyok belebetegedve,...

Nem vagyok belebetegedve, hogy terhes legyek, de szerintetek az alábbi esetben lehetek babás?

Figyelt kérdés

Menzi napján szellemcsíkos pozitív teszt, két nap barnázás, utána 1 1/2 nap enyhe vérzés.

Csináljak holnap tesztet, vagy felesleges? Annyira nem akarom elpazarolni a drága tesztet, de hátha valaki ír hasonló esetet.

Korai vetéléshez volt szerencsém, és akkor erős volt a vérzésem és nagyon fájt a hasam!


2013. febr. 25. 21:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Drága a teszt. Hát drága, oké, de akkor miért csinálsz már a mensi első napján? Miért nem vársz vele 2-3 napot?

Semmiképp nem pazarolsz, hiszen információhoz jutsz vele. Szerintem akkor tesztelj, ha esetleg hirtelen abbamaradna a vérzés.

2013. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Azért tettem félre azt a vizeletet és azért csináltam tesztet, hogyha esetleg elmegy a baba menzikor, akkor tudjam majd mondani a dokinak, hogy pozi lett, de elment (már másodszor) és vizsgálja meg az okát vagy írjon fel sárgatesthormont.

Ma csináltam a tesztet és mivel mai friss vizeletem nem volt (délután vettem a tesztet) ezért próbáltam meg a 2 nappal ezelőtti vizeletből. De ilyen kétértelmű eredményt még sose láttam. Vagyis akinek nem olyan jó a szeme, az nem is látja rajta a második vonalat...

2013. febr. 25. 21:27
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha terhes vagy, és a vérzés nem okozott gondot, akkor a teszted egy-két nap múlva már láthatóra, és nem sejthetőre erősödik. Ha nem vagy terhes, vagy megszakadt, akkor teljesen negatív lesz. Tehát mindenképpen érdemes még egyet "ellőni". Az orvosnak így is el tudod majd mondani, hogy mi történt.
2013. febr. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem pont azzal pazaroltad a tesztet, hogy kétnapos vizeletből csináltad. Abban pont annyi hcg van, mint az előző tesztednél. Ha pár óráig nem pisilsz, megcsinálhatod délutániból is.
2013. febr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szia.én múlt hónapban jártam így.megjött a menstruaciom de csak 6napig barna volt.Csináltam tesztet de negatív volt.Most várom a következő menzeszt,ha az is ilyen lesz orvoshoz megyek
2013. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Pár óráig nem pisilek? Ááá, ki sem bírnám, meg mivel hogyismondjam, sose mutat semmit a teszt, így nem merem délutániból csinálni. Ma reggel csináltam megint egy tesztet, szintén szellemcsíkos, de már jobban látszik. Talán már a Férjem is látni fogja rajta. DE most akkor mi van? 22-én kellett volna megjönnie, de csak barnáztam 24-éig, 24-én véreztem, aztán el is múlt. Amikor elment a 4 hetes terhességem, akkor hányingertől elkezdve minden bajom volt, most meg semmi.

De van ilyen, hogy 26-a és épp, hogy mutat valamit? Most akkor ebből talán baba lesz???

2013. febr. 26. 17:56
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha valamivel több látszik rajta, az jó!:) Mi lenne? Valószínűleg babát vársz, de lehet, hogy később volt peteérésed, vagy egy spontán kiszabadult késői petesejt termékenyült meg. Az, hogy tüneted nincs, nem jelent semmit. Nem törvényszerű, hogy aki egyszer hányós volt, az minden terhességénél az legyen.

Nem tudom mi volt az előző vetélésed oka, de ha lesz egyértelműen pozi teszted,(pl reggeli első pisiből)érdemes lenne orvoshoz menned. Lehet, hogy kicsit rá kellene segíteni gyógyszerrel az elején, hogy ne legyen semmi gond.

2013. febr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Turelem kell, de nagyon sok! Varj 1-2 napot es tesztelj ujra 10-es erzekenyseguvel. Addig kosd le magad, hogy ne is gondolj erre. Itt a joido,setalj, legyel levegon. Tudom nehez, en is epp nem varom, de muszaj kibirnom mert meg 1 het van addig es tudom hogy semmit sem mutatna a teszt. Szerencsere engem a kiskutyam bolondozasa lekot, igy nem agyalok sokat. Szurkolok hogy babo legyen nalatok!:)
2013. febr. 27. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Engem a Kisfiam köt le, de idegesítő, hogy már 3 teszten túl vagyok és bizonytalanabb vagyok, mint mielőtt teszteltem volna... ja, és peteérésem a 10. napon van. Utána nem is voltunk együtt...

A mai teszt full negatív. Mostmár vagy orvos, vagy 2-3 nap múlva újra teszt.

2013. febr. 27. 13:26
 10/11 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál. Valószínű, hogy a múlthavi vetélésem (első menzivel elment) miatt lett ilyen most a vérzésem. Az álpozitív meg a szoptatástól is lehet állítólag (16 hónapja szoptatok).
2013. febr. 28. 22:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!