Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fontos! Terhes lehetek e ha a...

Fontos! Terhes lehetek e ha a barátom rám és nem belém élvezett?

Figyelt kérdés
Nem vagyok tapasztalt, most kezdtünk a barátommal 'szexuális életet' és a második alkalommal guminélkül(tudom, hogy felelőtlenség,de az érzés más) csináltuk és a barátom rám és nem belém élvezett, a menziszem pedig késik...lehet ebből baj? (értelmes,tapasztalt emberektől és nem bunkó válaszokat várok!köszi)mellesleg nagyon félünk...
2013. febr. 25. 19:20
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem vagy tapasztalt az oké,de bármit csinálsz az életben, annak utána kéne ám nézni!!!

Igen, lehetsz terhes, hisz mielőtt kivette, már juthatott be aktív sperma.

Teszt?

2013. febr. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
59%
Igen más érzés,de a terhesség is az lesz ...Tudom hogy jobb gumi nélkül,nehéz kibírni.Nem tudom hány éves vagy,de ha komoly a kapcsolat,érdemes lenne felkeresned egy nőgyógyászt,írjon fel neked fogamzásgátlót.Van aki nagyon gyorsan teherbe esik,megszakításos módszernél,de nem mindenki egyforma.Nekünk 3 éve nem jön a baba.De azért a kis élvezetért ne kockáztassatok!
2013. febr. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én így estem teherbe,de nálunk nem volt baj h jön a baba.Úgyhogy mindenképpen vigyázni kell ezzel,nem éri meg az a pár perc ha nem tudnátok vállalni egy babát.
2013. febr. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
49%
Előváladékról hallottál már?
2013. febr. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz, de nem valószínű. Az előhokitól is lehet teherbe esni, de az kicsit nehezebb, mintha rendesen benned durran el. Ha tényleg kihúzta valószínűtlen, hogy terhes vagy, de ez nem játék.


- rendes védekezés mellett szinte lehetetlen teherbe esni

- koton nagyon ritkán szakad, ha igen akkor vagy rossz minőség vagy rosszul használják

- gyógyszert rendesen szedni kell, doktorbácsi utasításait maradéktalanul betartva, ha kell inkább vegyen mellé a srác kotont, de ezzel ne játsszatok

- az esetek többségében nincs olyan, hogy védekezés mellett estem teherbe, aki ezt mondja az rendszerint hazudik, ezeknek ne higgy

- egy valamit használjatok, de azt mindig és alaposan

- a nem kívánt terhességek szinte kivétel nélkül a hanyag vagy elmulasztott "védekezés" következményei

- ha a hasadra, arcodra, fenekedre, hajadra, lábadra, melledre élvez abból nem lesz gyerek, mert ahhoz az kell, hogy hokival telibe találjanak életképes spermával, ez lehetséges előhokival is, hiába kicsi a valószínűsége


Jó lenne, ha a szexuális felvilágosítás nem csak a védekezésre terjedne ki. Nagyon könnyű teherbe esni, de azért nem kell páncélban szexelni meg állandóan parázni


Amit tehetsz:

- szépen ráveszed a fiúdat, hogy húzzon kotont, hiába jók a reflexei, ha egyszer - kétszer benned felejti a farkát szülők lesztek idő előtt, igen néhány alkalomtól is lehetséges.


- amikor a fiúdnak fel kell húznia a kotont te nem hisztizel, hanem szexi vagy, alázatos és türelmes, segítesz neki, bíztatod, kibontod, odaadod vagy te húzod fel neki


- kotont rendesen álló farokra kell húzni


- ha a kotonnal bármi baj van és akár a legkisebb esély is van rá, hogy hoki került a puncidba szépen kértek eseményutánit az árát elfelezitek, mert nem olcsó, sőt a gyógyszert/kotont is felesbe vegyétek. akkor is elmentek esemény utániért, ha másnap dolgotok van vagy bármi, mert ez a legfontosabb


- az eseményutáni csak ritka, alkalmi használatra van, nem fogamzásgátló, ahogyan az abortusz sem


Nem kell minden marhaságnak bedőlni, nem kell rettegni meg görcsölni, csak nem kell felelőtlennek lenni. Fiú vagyok, rendszeres nemi életem van, biztos, hogy tudok gyereket csinálni (van életképes spermám), több partnerem volt már.

Ne a városi legendáknak, ne a rettegőknek higgy, hanem a nőgyógyásznak és akármilyen csábító, amíg nem álltok készen a gyermekáldásra, addig legyen koton. Nem a legjobb, de ki lehet bírni.

2013. febr. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

megjött a menziszem... és még nem is késett sokat.igymár kevés esélyel lehet gond. nem?

Az egy dolog,hogy utánna kell nézni de nemtudhatom előre mi fog történni... ha ilyen könnyű lenne az élet akkor minden más lenne. Viszont az ember a hibáiból tanul. és köszi a válaszokat!:)

2013. febr. 26. 10:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!