Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clostilbegyt tapasztalatokat...

Clostilbegyt tapasztalatokat írnátok?

Figyelt kérdés
Kinek mennyiben befolyásolta a ciklust és mennyi idő után lett terhes ennek segítségével!

2013. febr. 26. 13:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
3 hónapos kúra után sem lettem babás. Nekem 28-ról 32 napra emelkedett a ciklusom, viszont nekem utrót is kellett szednem, úgyhogy az utóbbi tehet róla. A legszomorúbb az, hogy az utolsó alkalmazott ciklusban a peteérésem teljesen elmaradt. Nem túl biztató a tapasztalatom, sajnos.
2013. febr. 26. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Hát ez tényleg nem jó hír nagyon sajnálom! Most mi lesz a következő lépés nálad?
2013. febr. 26. 14:21
 3/16 A kérdező kommentje:
Utro miért kellett prog. pótlás végett nekem az nem lett felírva! Csak a closti, de már olyan sokmindent olvastam róla, kicsit izgulok mi lesz az eredmény!
2013. febr. 26. 14:23
 4/16 anonim ***** válasza:
Én a második gyógyszeres hónapban terhes lettem.
2013. febr. 26. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Utrót azért kapok, hogy ha összejön a baba nehogy elvetéljek, hormonelégtelenség miatt. Most menzi után megyek majd a nődokihoz, és megbeszéljük a továbbiakat. Van egy cisztám ami nem okoz tüneteket, de lehet műtét következik.
2013. febr. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Ha azt onnan kiveszik azonnal terhes leszel és maradsz is!Nem történhet másképp!
2013. febr. 26. 14:47
 7/16 anonim ***** válasza:

Én 3x3 hónapig szedtem, semmi eredménye nem lett. Legalábbis sajnos baba nem. Viszont a prolaktinom az egekbe szökött és pcos alakult ki nálam. ....na most hogy ebből kifolyólag-e, vagy sem....? Az orvos - akit inkább hentes-mészárosnak neveznék - természetesen azt állította, hogy nem attól.... De hozzáteszem, egyszer sem követte a ciklusomat, hogy hogyan alakulnak a tüszők.

Ez már régen volt, azóta én is sokkal-sokkal tájékozottabb vagyok, ma már nem tudná ezt "megcsinálni" velem.

2013. febr. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Úgy legyen kedves kérdező!
2013. febr. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
5 napig szedtem 1 szemet, két szép tüszőm lett tőle és az első hónapban terhes lettem. 13. napon nézte a doki uh-val is+ lh teszteltem. Most szeretnénk kistesót és ismét Clostyt szedek, ez az első hónap... hát reménykedek, hogy most is így lesz.
2013. febr. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ezennel visszavonom az első hozzászólásomat. :) Nem a peteérésem maradt el, hanem babás lettem, két pozitív különböző fajtájú teszt szerint is. Alig tudom elhinni. Szerdán megyek a dokihoz. Nagyon boldog vagyok, remélem minden összejön, és neked is segít a closti!
2013. márc. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!