Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Clostilbegyt peteérést serkent...

Clostilbegyt peteérést serkentő gyógyszerről tapasztalatokat megosztanátok? Mellékhatások voltak e valakinél és sikerült e a baba a gyógyszertől.

Figyelt kérdés
Ma írta fel az orvos nekem és nagyon félek és izugulok is egyben.
2013. febr. 22. 11:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én csak jót tudok róla mondani.Most várom a kisfiúnkat,akit a 2. Clostys hónapban sikerült összehozni.Mellékhatás nálam csak fájdalmas menstruáció volt abban a hónapban amikor még megjött.Szurkolok nektek!Üdv 21 hkm
2013. febr. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

NE félj Tőle nem harap. :)

ÉN is szedtem a ciklus 5 napjától kezdve öt szemet. Két hónapon át. Sajnos voltak mellékhatások, hőhullám rossz közérzet alhasi fájdalom, de nem vészesek. Végül az első gyógyszermentes hónapban terhes lettem.

Azóta már 7 hónapos a kisfiam.

2013. febr. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Segítenétek még valamiben?Ha beszedtem a kúrát,azután a párommal minden másnap ha együtt leszünk az úgy jó?
2013. febr. 22. 12:16
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi is úgy csináltuk. Sok sikert Nektek!:)

Második voltam

2013. febr. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Nagyon izgulok,remélem nekem is segít majd a gyógyszer:)Legyen Szép Napotok!
2013. febr. 22. 12:22
 6/11 anonim válasza:
100%

Nekem is ezt írta fel az orvos, az első hónapban nem volt pete érésem, a másodikban igen, és akkor terhes is lettem.Nálam nem volt semmilyen mellékhatás.

20 hkm

2013. febr. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Sógornőmnek mindkét babája így fogant. Ő elég rosszul volt tőle, de megérte...
2013. febr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy bemerjem venni,mert van petefészek cisztám és az orvos azt mondta,hogy nagyon nagyra megnőhet tőle olyan nagyra,hogy műteni kell.
2013. febr. 23. 11:50
 9/11 bambika84 válasza:
73%
Sziasztok kaptam én is most ezt a gyogyszert és lehet cisztám lesz,tüsző repedést mikor nézte doki akkor mind a kettő oldalamban volt tüsző...erre azt mondta lehet ciszta lesz...most fáj is a hasam alja...jövöhéten nézi meg megint..mink már 5éve szeretnénk babát...
2013. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 kömüves hajnalka válasza:
100%
clostilbegyt kúra peteérés után kb 5 nap múlva volt alhasi fájdalma-e vagy jó jel lehet?
2013. aug. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!