Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak a terhesség legesle...

Mik voltak a terhesség legeslegelső tünetei nálatok, még mielőtt nem jött meg ill. mikor éreztétek pontosan ezeket a tüneteket?

Figyelt kérdés

2013. febr. 26. 15:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
hát azóta se jött meg, szóval nem mielőtt nem jött meg:) én egyből felpuffadtam kb., és állati álmos lettem, de könnyű összekeverni más tünetekkel
2013. febr. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Az elsőnél, ha nem az elmaradt mensiről beszélünk, akkor a dudorodó pocak a 18. héttől.

A másodiknál, álmosság, nyűgösség, hányinger, undor a kedvenc kajámtól még mielőtt kiderült a turpisság.

2013. febr. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
4.babámat várom, a tünetek mindig ugyanazok így már tesztelés előtt tudom ha terhes vagyok. A nem várt mensi közeledtével egyre jobban fájnak feszülnek a melleim, ha leveszem a melltartót, le akarnak szakadni, ezenkívül érdekes, de élénk sárga lesz a vizelet...Furi tünet de mindig bejön. Ez a kettő fix. A többi tünet változó első babámnál rögtön volt szagérzékenység, a harmadiknál alhasi görcsök teltség érzet. A negyediknél puffadás is jelentkezett ilyen korai időszaktól, holott az korábbi terhességeknél csak jóval később kezdődött.
2013. febr. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nekem a kimaradt menzi önmagában nem volt gyanús, előfordult már. Még az sem lett volna furcsa, hogy több, mint egy hetet késik, viszont ezen a héten már kezdett az egész olyan furesz lenni. Nem tudom megmagyarázni, de együtt az, hogy olyan fáradtságot éreztem, amit még életemben soha, valamint, hogy puffadtam, ami ugyan nem szokatlan meg rengeteget szédültem kicsit elgondolkodtatott. Szóval nekem úgy az egész együtt és persze hozzá a hasszurka, ami megerősítette, hogy vegyek egy tesztet. :)
2013. febr. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Mensi elott egy hettel bedurran a cicim, majd nehany nap mulva enyhul, akkor kipattogzik az arcom. Most nem mult a mellfeszules es tiszta volt a borom. Ebbol nemvart elott 3 nappal mar sejtettem.
2013. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A nem várt mensi előtt pár nappal iszonyatos mellfeszülés. Melltartó nélkül nem tudtam megmaradni. Nekem előtte ilyen sosem volt, úgyhogy gondoltam, hogy sikerült a baba. És tényleg sikerült, nem várt napján pozit teszteltem.
2013. febr. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nekem csupan annyi, hogy jaj meg fog jonni mar megint, folyamatosan ezt ereztem a 36. Napig, mikor mar6 napot kesett. Ekkor teszteltem eros pozit. :) a melleim feszultek de gyengen, mai napig gyengen. Es meg neha mindig ugy erzem megfog jonni:) de semmi, nem voltam vagyok rosszul.


9+4hkm

2013. febr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Menzesz előtt 3 nappal olyan volt a szaglásom mint egy vadászkutyáé. Ültem a metrón és azon töprengtem, hogy a mellettem ülő idősebb bácsi miért pont aznap reggel kívánta meg a szalonnát lila hagymával. Aztán felszállt egy fiatal lány, és azt hittem beájulok a fantasztikus parfümje illatától. Csak mikor a munkahelyemre értem esett le..... :D
2013. febr. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem semmi tünetem nem volt, csak a kimaradt menstruáció.
2013. febr. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durva volt!még a teszt negatívat mutatott nekem már ilyen volt ,hogy munka közben kívánós lettem uhh de ennék egy hambit majd 3 perc mulva undorom volt már csak a gondolatától is a kocsiba hányingerem volt és nem bírtam elviselni a parfüm illatát ekkora azt mondtam ha most nem vagyok várandós akkor valami elég durva gyomor betegségem lehet ezekre 1 hétre amikor már tudtam ,hogy a mensim is kesét megcsináltam az első pozitiv tesztem :)én szinte a legelső perctől éreztem a babámat 24 hetes kismama
2013. febr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!