Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet jó jel, reménykedhetek?

Lehet jó jel, reménykedhetek?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 8. dpo-n. Peteérés után az első két nap 36,7, majd 36,8 volt a hőmérsékletem, utána 5 napig 36,9, ma meg felment 37-re. Lehet, hogy terhes vagyok, ez lehet jel? És ha igen, mennyire valószínű, hogy tényleg baba miatt van, vagy mennyire csaphat be?

(Tudom, hogy biztosat csak a teszt fog mutatni a nemvárt napján, vagy utána, csak kíváncsi vagyok, mennyire van ennek jelentősége.)



2013. febr. 26. 12:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem b@szott felmenni, pedig gyönyörű csíkos tesztem lett:) szóval én megállapítottam, hogy ez nagyon nem megbízható.
2013. febr. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A nők többségénél, mensi előtt, illetve alatt, fokozatosan visszaáll a hőmérséklet a normál alaphőre. Ha fent marad a hőd, és kimarad a vérzésed, az legalábbis "gyanús":) De azért ilyen tél végi influenzajárványos időben, a + teszt a tuti. Amint látod, van olyan is, akinél épp ennek az ellenkezője történt, mégis baba lett belőle...
2013. febr. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

A hőmérőzés csak ugy ad pontos adatot hja minden nap méred a ciklus első napjátol...

én hőmérőztem 37 re felugrott mmikor terhes lettem...

Drukkolok hogy baba legyen!Majd irj!

2013. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Hány napos szokott lenni a luteális fázisod?

Szerintem ez még nem jelent semmit, a hő általában a mensi első napján esik csak le, addig ("tankönyv szerint") így fent kell hogy legyen, akár terhes vagy akár nem.

2013. márc. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Előző vagyok, csak viszonyításként, ez itt a múlt havi görbém, és nem lett belőle pozi teszt: [link]


Persze attól még lehetsz babás és drukkolok hogy az legyél, csak ez még sajnos semmit nem jelent, ha tudod ne éld bele magad... annál nagyobb lesz az öröm ha mégis :)

2013. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

3-as, a ciklus első napjától mértem, és a luteális második szakaszában felment 37-re (36,9-ről), de aztán visszament 2 napig, majd ma újra 37 volt. De szerintem nincs baba, mert már érzem, hogy fáj a hasam, meg fog jönni... :( De nem baj, új hónap, új remény! :)

4-es, nem tudom még biztosra, mert most mértem először normálisan, minden nap ugyanakkor, ovutesztet is használtam, és biztos volt a peteérés napja. Eddig úgy tűnt, kb. 14 naposak a luteálisok, de most, mivel a 11. dpo-n vagyok, és érzem, hogy meg fog jönni, szerintem csak 12 lesz. (Vagyis remélem, annyi azért lesz, mert az a min..., aminek meg kell lennie...) Szóval még holnap semmiképp nem kéne megjönnie...

Köszönöm a válaszaitokat! Drukkoljatok, hátha mégis van baba!

2013. márc. 1. 16:20
 7/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Hát jelentem, babát jelzett a 37-es hőmérsékletem. 2 napja késik, és a tesztjeim pozitívak, és erősödnek. :)


Köszönöm mindenki válaszát!

2013. márc. 6. 23:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Akkor jó volt a "jel". Gratulálok!:))
2013. márc. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!