Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális megbizható...

Clearblue digitális megbizható teszt?

Figyelt kérdés
tegnap délután teszteltem egy Romed teszt csíkal ami egyből halvány jól látható pozitív lett nagyon megörűltem neki:) de ma első vizeletből clearblue digitálisal az meg negatív lett most melyiknek higyek::( ?
2013. febr. 27. 04:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%
egy holnapi reggelinek:) cb digitálisat abszolút felesleges venni, amíg nem tuti a terhesség, nincs csík, mert baromi drága.
2013. febr. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Nekem alig látható + tesztjeim voltakm szellemcsíknak is elmentek.

A digitális cb viszont kimutatta azonnal, hogy 1-2 hét, +, mensi előtt 3 nappal.

2013. febr. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%

A clearblue pozitívum lett 1-2 hetet írt ki.a amikor minden más negatív volt.

A mária romed pedig a legmegbízhatatlanabb teszt

2013. febr. 27. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.hát igen olyan rossz igy bizonytalanul hogy egyik pozitiv másik negatív és pláne olvasgatam itt már mindkét tesztről jót is rosszat is.
2013. febr. 27. 08:07
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
nagy igazság viszont, vélemény ide, vélemény oda, ha baba van, azt pár nap múlva úgy kimutatja a teszt - mindegy milyen, hogy csak na!:)
2013. febr. 27. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint a clearblue a megbízhatóbb a kettő közül. De várj néhány napot, és ha a romednem volt igaza, akkor már bármelyik teszt pozitív lesz.
2013. febr. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
31%
Szia!Én a helyedben nem bíznék a Romed tesztben.Persze biztos van olyan,akinek nem mutatott hamis pozitívat.Amikor elkezdtük a babaprojektet,először Romed tesztet vettem,2+1 kiszerelésben(kazettásat).Mind a 3 teszten előjött a 2. csík,persze baba sehol.Több ismerősöm is megjárta már vele.Ellentétben a CB már nem várt előtt 2 nappal + lett.Ahhoz képest,hogy nem a legérzékenyebb teszt.Persze nem mindenkinél mutatja ki már nemvárt előtt.Én a helyedben pár nap múlva tesztelnék egy jobb minőségű teszttel.Ha nem is CB-vel,de valami jobb fajtával.Sok sikert!:)
2013. febr. 27. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem első terhességnél is bevált a digi clearblue és a másodiknál is, szerintem a legjobb teszt, szinte az összes itthon kapható tesztet kipróbáltam, igaz a Romedet pont nem.

Lehet, hogy korai volt a tesztelés,érdemes megismételni. Sok sikert!

2013. febr. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a digis cb mutatta meg a babát:)

Iszonyatos halvány tesztem volt,csak én láttam,mellesleg időntuli.

14-15 nap csináltam egy cb-t délután,szépen kiírta hogy +:))

Drága teszt,de én bíztam benne,lassan születik is a kis manó:))

37hkm

2013. febr. 28. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Mi újság? Teszteltél azóta?
2013. márc. 1. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!