Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue digitális ovulációs...

Clearblue digitális ovulációs tesztet használok, de soha nem olyan erős a teszt csík, mint a kontroll. Segítene valaki, hogy milyen érzékenységű ez a fajta teszt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 20:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
50-es
2012. szept. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.
2012. szept. 19. 09:43
 3/12 A kérdező kommentje:
Milyen érzékenységűt vegyek, hogy szépen erősödjön a tesztcsík, és végre pozitív legyen?
2012. szept. 19. 09:45
 4/12 anonim ***** válasza:
ugy tudom hogy erősebb nem is lesz csak olyan erős mint a kontrollcsík, és az is akkor mikor megtörtént a pé.. tehát ha egymásmellé teszed őket, a legerőssebb mutatja a peteérést..sok sikert
2012. szept. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem még soha egyik ovu teszten sem volt ugyanolyan erős a két csík. A második mindig halványabb. Több fajtát kipróbáltam már. A Gabriel szerint pl. egyáltalán nincs is peteérésem.
2012. szept. 19. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A clearblue digi ovu teszt az nem az amelyik mosolygós fejet ad ki ha lehet akciózni?Én eddig csak ezt a fajtát ismertem.Ezek szerint van másik is?
2012. szept. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a válaszokat!

Remélem nem sokára mi is pozitív terhességi tesztet is tarthatunk a kezünkben.(Mindenki aki szintén erre vágyik)

2012. szept. 19. 15:18
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves 12:39-es!

Természetesen én is arról a mosolygós fajtáról beszélek, csak eddig csak a dobozán láttam. :o((( Nekem eddig csak az üres kör jelent meg. A teszt csíkot szoktam tesztelés után megnézni, hogy erősödik-e, vagy sem.

2012. szept. 19. 15:23
 9/12 anonim ***** válasza:
Oh értem már.Köszönöm a válaszod kedves kérdező és mielőbbi babát a pocidba:)
2012. szept. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem már egyszer mosolygott a teszt. Aztán csináltam egy olcsóbb fajtával is, az is tuti erős pozitív lett. Na azóta nem veszem meg a digis méregdrágát, ráadásul 5 teszt meg értékelhetetlen lett. Tiszta pénzrablás. Lehet nincs is rendes peteérésed azért nem pozitív a teszt soha! Itt nem az érzékenység a lényeg, hanem ha van lh a szervezetedben magasan akkor azt mutatja ki, ez ugye peteérés előtt van. De neked nincs ezek szerint. Rendesen megszokott jönni a mensid? Mármint vérzel rendesen napokig, Nem kötöszködni akarok, csak segíteni, mert az nem ok, hogy a teszt minidg negatív. sok sikert
2012. okt. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!