Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok, mekkora az esély...

Lombikosok, mekkora az esély a méhen kívüli terhességre? %-ban?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom, minél több embriót kérünk vissza, annál nagyobb az esély, hogy méhen kívüli lesz, hiszen három embrió ott "mászkál" bent míg megtapad és hát ez arányosan változik.


Kérlek írjatok, kinek milyen esetben lett méhen kívülije lombiknál??? Akkor ha több embriót ültettek vissza, vagy ha kevesebbet. Vagy ez abszolút nem függ össze?????


2013. febr. 28. 08:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Én többeket is ismerek sajnos van akinek 2őt raktak vissza és mind a kettő mhenkívüli lett pedig már kivették a petevezetőit korábbi spontán méhenkívüli miatt.
2013. febr. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

fú, ez nagyon gázos :(


Nagyon félek a méhen kívüli esélyétől......

2013. febr. 28. 09:35
 3/3 anonim ***** válasza:

kicsi nagyon az esély, de én is belefutottam, bár eszembe se jutott, hogy ilyen velem fog megtörténni, nem paráztam rá

kettőt kaptam vissza, egyik petevezetékbe ágyazódott, de mikor műtöttek, kivették azt is, hiába volt HSG-m

másodjára is kettőt kaptam vissza (igaz 5 naposakat, kevesebb idejük volt kóborolni lehet), és abból ikreim lettek:)

2013. febr. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!