Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jan.11-én menzeszem első...

Jázmin80 kérdése:

Jan.11-én menzeszem első napja.19-én együtt voltunk a párommal, védekezés nélkül. Most 8-án kellett volna megjönnie. Két teszt (igaz mindegyiket délután). Az egyiket most pénteken. Negatív! Esély terhességre? Puffadás, émelygés ezek adottak

Figyelt kérdés
Van még esély ,hogy mégis az lennék?

2013. febr. 10. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia!A spermák 2-3 napig is életképesek,sőt NEM ritka esetben akár 4 napig is!!Szóval igen,van esély arra,hogy esetleg teherbe estél.:)Megkérdezhetem,hogy hány naposak a ciklusaid?
2013. febr. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonló, szerintem csak késik, azért drukkolok
2013. febr. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ha jól számolom 28 naposak.néztem kalkulátorok segítségével..ott az jött ki,hogy 20.tól vagyok fagamzásképes..egynél írta csak ki,hogy 19.-e már termékeny nap nálam
2013. febr. 10. 19:34
 4/6 A kérdező kommentje:
a tüneteim terhességre utalnak..még ha a tesztek negatívak is.(émelygés,puffadás,alhasi görcsök is(mintha keményedne pocim is) hipochonder lennék? ennyire elveszi az eszem,hogy szeretnék babát?
2013. febr. 10. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha 19-én voltatok együtt,akkor 21-22-ig simán elélnek a spermák odabent.Sőt,még a 23-át is megmerném kockáztatni.De ha 23-a után volt csak ovulációd,akkor kizárt a terhesség!!
2013. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jah,első válaszoló voltam.:)
2013. febr. 10. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!