Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem olyan lehetek-e terhes...

Nem olyan lehetek-e terhes kérdés, de baba lehet?

Figyelt kérdés
11 hete szültem. 6 hétre megjött az első vérzésem. Azóta 2x voltunk együtt, mindkétszer gumival védekeztünk. Most ugye egy hete késik, de nem tudom ez így szülés után nem sokkal mennyit számít, ráadásul szoptatás mellett. Babám is gumi mellett lett, úgyhogy aggódom, nagyon nem szeretnék még másikat. Lehet, hogy még simán rendszertelen? Vagy érdemes tesztelni?

2013. márc. 1. 13:29
 1/8 anonim ***** válasza:
még lehet rendszertelen,de ha megnyugtat tesztelj.
2013. márc. 1. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még simán lehet csak a szülés és a szoptatás okozta hormonális változások miatt.
2013. márc. 1. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ha kiszakadt a gumi, csak nem vettétek észre, akkor persze, miért ne lehetnél terhes?

De ilyenkor még az is normális, ha nem pontosan jön meg.

Szóval megnyugtatásképpen nyugodtan tesztelj.

Az pedig nem számít, hogy szoptatsz-e vagy sem. Szoptatás alatt is ugyanúgy teherbe lehet esni.

2013. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. A gumi nem szakadt ki. A szoptatást nem azért írtam, mert nem lehet alatta teherbe esni, hanem a vérzés miatt, h van akinek nem jön meg, amíg rendszeresen szoptat, akkor ilyen csúszás vagy kimaradás előfordulhat-e. Ja és 4 napja csökken a tejem mennyisége, baba sem szopik úgy, ahogy eddig...
2013. márc. 1. 13:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Anyukám ugyanígy született. A tesóját még javában szoptatta nagymamám,amikor teherbe esett. Később derült ki,hogy nem a szoptatás a ludas,hanem egy újabb kislány :-) Visszaszámolva kb 16-18 hetes lehetett anyu nővére,mikor anyu megfogant :-)
2013. márc. 1. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Hát én ilyet nagyon nem szeretnék. 24 éves vagyok, most kezdtem dolgozni, így sem terveztük a kisfiam, persze imádjuk és most már egyáltalán nem bánom, hogy így alakult, egy kis csodája az életemnek. De még egy ilyen kis baba most nagyon betenne.


Azt hiszem még ma veszek egy tesztet, hogy megnyugodjak...

2013. márc. 1. 15:04
 7/8 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi lett.. Szorítok, hogy ne légy babás, de ha mégis az lennél, mi lenne a sorsa? :S
2013. márc. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
negatív lett. köszönöm az érdeklődést!
2013. márc. 2. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!