Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6. ára nem vártam! MA még...

6. ára nem vártam! MA még mindig semmit! Olyan izgatott vagyok! Ugye Reménykedhetek babóban?

Figyelt kérdés

Tesztelni még korai és addig nem is akarok ameddig nem telik el néhány hét hogy biztosat mutasson!Reménykedünk nagyon hogy babo lesz :D

Amugy mindig pontosak a ciklusaim.Pontosan jön és pontosan ér véget!Bizakodunk! :D:D


2009. szept. 11. 16:58
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kár heteket várnod, nyugodtan tesztelhetsz már. Főleg mivel mindig pontosak a ciklusaid. Ezek szerint már 5 napja meg kellett volna jönnie és még mindig semmi.

Szerintem baba van a dologban. :-)

2009. szept. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azért akarok várni mert viszonylag késön voltunk együtt a párommal....szeptember 1-én. ugyhogy még korainak tartom.1-2 hetet várnom kéne még, vagy nem ?
2009. szept. 11. 17:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Akkor még várj egy hetet, de előtte nem is voltatok együtt? Mert azért nem mindenkinek van peteérése soron kívűl, így 1-én elég kicsi a valószínűsége hogy teherbe ess.
2009. szept. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nem mert a férjam külföldön dolgozik és most volt itthon véletlen egy napot! :S
2009. szept. 11. 18:37
 5/9 anonim ***** válasza:
Hááát ... elseje talán kicsit késő a peteéréshez, ha tényleg mindig minden rendszeres és pontos nálad. Bár akkor meg azt nem értem, miért nem jött meg még. Nincs valami más az életedben, ami most az egyszer kivételesen bez
2009. szept. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

avarhatott? Stressz, vagy ilyesmi ami miatt késik, vagy akár ki is marad?

Drukkolok, hogy ne így legyen és baba legyen, de azért így mégse éld bele magad nagyon. Reménykedhetsz, de azért lásd be, nagyon későn voltatok együtt a ciklusodban. De remélem összejön.

Első voltam.

2009. szept. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
nem jött össze mert sajnos megjött a nam várt :S de nem éltem bele magam mert tudom késön voltunk együtt de bizakodtam! Majd legközelebb....jön az a pici ha akar :D köszi a válaszokat
2009. szept. 12. 07:08
 8/9 anonim ***** válasza:
sajnálom, de további kitartást és ugyan ilyen pozitív gondolkodást kívánok neked! Sok sikert a picihez és igazad van, jön Ő úgyis ha úgy gondolja!
2009. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi :D
2009. szept. 13. 20:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!