Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folsav - E vitamin - B vitamin...

Folsav - E vitamin - B vitamin komplex kombináció tényleg "hatásos" teherbeesés előtt? Én már egy éve szedem őket, nem lehet túladagolni? (2 naponta egyébként)

Figyelt kérdés
2013. márc. 2. 08:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én terhesvitamint szedtem már a terhesség tervezésekor... kicsi reklám szagú, nem annak szántam... és az első próbálkozós hónapban összejött a baba. Előtte volt egy másik terhességem, sajnos életképtelen volt a magzat, de ott is elsőre összehoztuk és akkor még nem szedtem semmit. Szóval ezzel csak azt akarom mondani, hogy akár szedsz vitaminokat, akár nem, nem ezen fog múlni, hogy teherbe esel-e.
2013. márc. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szex van? mert vitaminoktol nem leszel terhes, arra kellenne inkább koncentrálni!
2013. márc. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem kedves 2-es, sex nincs, én azt hittem a gólya hozza a babát, és elég ha szedem a vitaminokat....bocsi, de ilyen kérdésre nem tudok mit írni....arra szerettem volna választ kapni, hogy mennyi ideig lehet ezeket a vitaminokat szedni, és nem hiszem, hogy írtam volna, hogy a vitamintól esek teherbe...de úgy tudom a szervezet feltöltése a vitaminokkal fontos a terhesség előtt...
2013. márc. 2. 10:27
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

nyugodtan szedheted a vitaminokat. Nyilván túl lehet adagolni, de gondolom egyszerre nem fél dobozzal eszel meg egyikből sem. Ha gondolod, egyeztess orvossal, hogy mennyit ajánl. Én még azért ajánlom a C és D vitaminokat is, ha van rá keret. A C általános immunerősítő, a D pedig termékenységi vitamin férfiaknak és nőknek is, emeli a spermaszámot, és rendezi a hormonháztartást.


De ha régóta nem jön a gólya, esetleg vizsgáltassátok ki magatokat, egy általános vérkép neked, egy spermavizsgálat a leendő apukának.

2013. márc. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, megfogadom, kibróbáljuk a vitaminokat!!!
2013. márc. 3. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!