Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A clostylbegyt-Duphaston...

A clostylbegyt-Duphaston kombináció mennyivel növeli meg a teherbeesés esélyét? Mennyivel nagyobb az esély a kisbabára, mintegy gyógyszer nélküli spontán ciklusban?

Figyelt kérdés
2008. szept. 22. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

szia.én csak a clostybegytet szedtem az elsö hónapban és ma lett 1 pozitiv tesztem :)

de ez sok mindentöl függ.az a lényeg h ne görcsöljetek rajta.sok sikert!

2008. szept. 22. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ja és ez nem a terherbeesés esélyét növeli hanem h legyen peteérésed.
2008. szept. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
még az elözö vagyok: a cickafark és palástfü tea sokat segit.ciklus elsö felében cickafark,második felében peteérés után palástfü.
2008. szept. 22. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Sajnos én még nem tudok neked választ írni, mert nekem is most van az első clostys hónapom, annyi különbséggel, hogy én choragon injekciót kaptam! Együtt érzek veled, mert én is nagyon izgulok, elvileg egy hetem van még a mesiig! Sok sikert neked, ha történik valami fontos, ígérem, írok pár sort!
2008. szept. 23. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekem már volt két clostis hónap, a másodikban sikerült a baba, de sajnos elment.

Nyáron újra kezdtem a closti szedését, a második hónapban ismét sikerült a kisbaba, de sajnos spontán elvetéltem.

A dokim most duphastont írt fel.

Minden teát iszom amit kell, szedem az e vitamint, folsavat.

2008. szept. 23. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!