Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Meddig tart a beágyazódás?...

Meddig tart a beágyazódás? Mennyi az esélye rá, hogy menstruácio alatt teherbe eshet valak? Egyáltalán van ilyen? Ha van, akkor ez hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
2013. márc. 3. 21:32
 1/8 anonim ***** válasza:
Estek már így teherbe elég sokan.
2013. márc. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 liony20 ***** válasza:
én is hármas ikreket várok igaz kettő meghalt de külön külön fogantak meg...lehetséged igen de ritka
2013. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Estek már így teherbe elég sokan pedig nagyon kevés rá az esély hogy valaki pont iígy essen teherbe.

[link]

Azért

2013. márc. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehetséges, ahogy előttem írták!

Kedves második, nagyon sajnálom a babáidat! Mennyi idős terhes vagy? Mennyi idősen mentek el a két pici? Nekem is ikreim vannak, csak kettő, ővelük minden ok volt végig szerencsére. Volt egy szobatársam mikor születtek, neki is 3 babája lett volna, de 1 elment, neki még az elején.

Minden jót kívánok Neked és sok erőt, egészséget a picihez, picinek!---bocs az offért

2013. márc. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is sajnálom a babáidat...:( Amugy mennyi idő kell a beágyazodáshoz? Ez elöött lehet valami tüneteket érezni?
2013. márc. 3. 21:43
 6/8 liony20 ***** válasza:
most 10 hetes vagyok és azt hogy pontosan mikor mentek el azt nem tudjuk de véreztem és szerintem akkor lehetett köszönöm az együttérzést igaz hogy korán mentek el de azért jó lett volna mert csak csak az enyéim... holnap megyek egy újabb vizsgálatra és remélem hogy megmondják mi történt miért mentek el mert féltem ezt az egy babát is...
2013. márc. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A beágyazódás a megtermékenyülést követően kb. 7-10 nappal történik. Előtte nincsenek tünetek.
2013. márc. 4. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi..:)
2013. márc. 4. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!