Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki túlsúllyal küzdött,...

Aki túlsúllyal küzdött, milyen könnyen esett teherbe?

Figyelt kérdés
Ijesztgetnek, hogy a súlyfeleslegem miatt nem esek teherbe. Én kicsit optimistább vagyok (még fél éve sem próbálkozunk), de elültették a fülemben a bogarat. Ugye van esély akkor is teherbe esni, ha valaki küzd a kilókkal?
2013. márc. 4. 07:17
 1/6 anonim ***** válasza:
Esély van. Kérdés mennyi a plussz kiló é nem hormonproblémával függ e össze. Rendszeresek e a ciklusok, de fogyni mindenképpen ajánlott előtte.
2013. márc. 4. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A kistesóra sokat vártunk, akkor érkezett, mikor fogytam (110 kg-ról 95-re). A terhesség végén 115 kg voltam, és ez szülés után is megmaradt.

A picit terveztük, de a korábbi 5 év és fogyás után úgy jött, mint a villám, nem törődött semmivel. A nagy még csak 9 hónapos, épp most kezdtem fogyózni, de még eredményig nem jutottam.

Pedig a mensim sem állt vissza rendesen, 3 hónapig kimaradt, utána egyszer megjött, és többet nem. :)

Jó lett volna fogyni előtte, de mivel tudom, hogy nem betegség miatt vagyok ekkora, hanem a rendszertelen és rossz étkezés miatt, így remélem a terhesség alatt tudok kicsit fogyni, vagy legalább ezt kordában tartani.

2013. márc. 4. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

10 hónapja próbálkoztunk(ebbe volt egy vetélés, és mint a terhességből, mint a vetélésből össze kellett szednem magam), most úgy néz ki sikerült. Rajtam még az előző terhességből maradt meg pár kg. Én nem látok összefüggést!


Tesóm szintén túlsúlyos és 2 egészséges gyermeke van és mid a kettő gyorsan összejött.

2013. márc. 4. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A ciklusaim teljesen rendszeresek és szabályosak (28 nap). Múlt hónapban késett, de akkor azért, mert egy nappal azelőtt hogy meg kellett volna jönnie, erős stressz ért.

170cm vagyok és 75-76kg. Nem hiszem, hogy vannak hormonproblémáim, de igyekszem fogyni.

Már csak azért is, mert ha összejön a baba, nem akarok nagyon sokat hízni.

2013. márc. 4. 07:33
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Sajnos nincs összefüggés, hogy ki mennyivel kezdi a terhességet súlyban!


Ismerősöm nem volt 60 kg és mégis majd 30 kgt hízott és jócskán maradt is rajta! Én 80-nal kezdtem a lányommal és most 86 vagyok és 15 kgt híztam terhesség alatt!

2013. márc. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Akkor rajtad lényegében szinte semmi súlyfelesleg nincsen, 1-2 kg nem okoz gondot, azthittem valami tényleges túlsúlyról van szó.
2013. márc. 4. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!