Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem a következő lenne....

A kérdésem a következő lenne. Párommal szeretnénk babát, de sajnos elég sokat dohányzik, és ugyan nem rendszeresen, de néha néha (hétvégente) fogyaszt marihuánát is. Lehetséges, hogy ez az oka annak, hogy nem jön olyan könnyen ez a gyermekáldás?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 14:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
84%
Nem akarlak bírálni, de sztem először szokjon le a drogról! biztos h az is hozzájárul ehhez
2013. jan. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos igen, a dohányzás és a fű erősen befojásolja a spermiumokat sajnos rossz irányba. ha igazán szeretne ő is babát le kellene ezekről mondania.
2013. jan. 18. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Golan Trevize ***** válasza:
69%
Amíg drogozik, ne akarjon gyereket.
2013. jan. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 an00nym ***** válasza:
22%
a marihuána egyáltalán nem befolyáslja ezt ilyen mértékű fogyasztás esetében, ha nem láncdohányos akkor a cigaretta sem számít sokat
2013. jan. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 an00nym ***** válasza:
bár a kendernél mindenképpen többet...
2013. jan. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Alkalomszerűen fogyaszt,nem minden nap....És ha fogyaszt is,akkor sem "üti" ki magát!Ha meg mi gyereket szertnénk,az azért van,mert 7 éve vagyunk együtt,és itt lenne az ideje!Amúgy sem az volt a kérdés,hogy akarjunk,vagy ne akarjunk gyereket,ezt el tudjuk dönteni mi is,csak mennyiben befolyásolja a dolgot ez,hogy néha előfordul!Köszi a válaszokat!
2013. jan. 18. 15:49
 7/16 Golan Trevize ***** válasza:
98%

"Alkalomszerűen fogyaszt,nem minden nap....És ha fogyaszt is,akkor sem "üti" ki magát!"


Akkor meg minek fogyaszt, és miért nem hagyja abba?


Most komolyan egy drogos apának akarsz gyereket szülni?

2013. jan. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

A marihuána igenis hogy befolyásoló. A cigizés úgyszintén nem a legjobb. Úgyhogy lehet ez IS ok amiért nem jön össze a baba.

Ez a biológiai része.

A másik hogy én sem szülnék olyannak aki drogokkal él most elkezdhetnénk moralizálni hogy miszerint semmivel se jobb az alkohol mint a fű de alkoholistának se szülnék.

2013. jan. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én ezt nem nevezném drogosnak,és mondtam,hogy a kérdésre kérek választ,az hogy én kinek szülök,az az én dolgom!Ne írj semmit,ha nem tudsz normális választ adni!Akkor szerinted aki meló után megiszik minden nap egy sört,annak sem lehet gyereke?mert alkoholista????:DDD
2013. jan. 18. 15:59
 10/16 Golan Trevize ***** válasza:
71%

Ti drogosok miért akarjátok megmagyarázni állandóan, hogy egy füves cigi nem rosszabb, mint egy pohár sör?


Amúgy: drogozni bűncselekmény, sört inni nem.


Sok sikert a gyermekáldáshoz, reméljük a "tisztelt" apuka majd nem a gyerek előtt fogja tekerni a rakétát, meg néhány év múlva szúrni magába a keményebbeket.

2013. jan. 18. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!