Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van olyan gyogyszer hogy...

Van olyan gyogyszer hogy konyeben teherbees?

Figyelt kérdés
Most veszitetem el a babat es nem tudok belenyugodni de kozbe van epelepsziam es ez nem tervezet baba volt es nagyon orvetunk neki es mire kicsereltuk a gyogyszereket mar keso volt mert nem fejlodot az embrio!most mar nagyon szeretnenk babat
2013. márc. 4. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ez a nem tervezett baba csak úgy besikerült, akkor a következő sem várat majd sokáig magára. Nem kell semmit sem szedned, esetleg szedhetsz terhesvitamint, de persze anélkül is jönni fog a baba! Sajnálom ami történt, sajnos én is tudom milyen elveszteni egy babát :-(
2013. márc. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha epilepsziára szedsz gyógyszert, akkor először a kezelőorvosaddal kellene megbeszélned, hogy a terhesség alatt mi legyen a kezeléseddel. Biztosan vannak olyan készítmények, amik ellenőrzés mellett szedhetők, mások pedig nem. De ezt csak az tudja megmondani, aki felírja neked.

Teherbeesésre nem kell külön gyógyszert szedned, mert teherbe tudsz esni. Ha mostantól tervezitek is, nem csak véletlenül jön, akkor terhesvitaminnal, egészséges étkezéssel, és az epilepszia gyógyszereid beállításával tudsz készülni rá.

2013. márc. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
de hogy epelepszias vagyok lehet egeseges gyerekem?es normalis hogy kivagyok keszulve es csak kicsi babakrol almodom?koszonom a tanacsokat!
2013. márc. 5. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!