Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gond lehet? Többi lent

Gond lehet? Többi lent

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem, hogy barátnőm menstruációja pár napja késik (Pénteken kellett volna megjönni). Semmi előjele, nincs, hogy terhes lehet, valószínűleg, holnap veszünk tesztet. Viszont együttlétkor védekeztünk mindig (óvszerrel) nem csúszott le, nem szakadt ki, kivettem mielőtt elmentem. Most viszont , van egy kis félelmem. Kérlek a bunkó válaszokat mellőzzétek felelősségteljesen tesszük azt, amit teszünk. Vajon terhes?

2013. márc. 4. 18:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Nem hinném a leírtak alapján, h terhes lenne. De a teszt már kimutatná elvileg 3-4 napos késés után.

(bár előfordulhat, h 1 hónap után sem mutatja ki de ez a ritkább eset)

2013. márc. 4. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
tuti,h nem terhes!!!! Hány éves? Lehet,h nem rendeződött még a ciklusa.
2013. márc. 4. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem jellemző ez a késés nála, 17 éves, de viszont 1 hete érzi azt a megjön érzést, de még sincs semmi. Nem értem mi lehet
2013. márc. 4. 18:35
 4/11 anonim ***** válasza:
Stressz? Az is okozhat késést! De vegyetek tesztet, az a biztos... ha azután se lenne egyértelmű, akkor doki! Az a legbiztosabb.
2013. márc. 4. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Esetleg a gyulladásnak, mik a jelei, tünetei? Az miatt is késhet nem? Sehol nem találtam kielégítő választ
2013. márc. 4. 20:45
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenképpen vegyetek tesztet. Ha az semmit nem mutat ki, menjen el nőgyógyászhoz. Sok oka lehet annak, hogy késik pl: betegség, nekem egy-egy erőteljesebb front is bezavar, vagy a stressz. Általában ezektől hamarabb jön meg, de van akinek később. Járjatok utána.
2013. márc. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A teszt negatív lett! Nőgyógyász? Még mindig nem jött meg neki. (1 hete)
2013. márc. 7. 13:13
 8/11 anonim ***** válasza:
lehet, h van valami fertőzés, gyulladás. Menjen el dokihoz, az a biztos. Hüvelykúppal 3-4 nap alatt rendbejöhet.
2013. márc. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
6-os vagyok. Érdemes lenne elmenni nőgyógyászhoz. Lehet, hogy semmi gond, de menjetek biztosra.
2013. márc. 7. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm , mindenképp meglesz, ha érdekel valakit leírom, hogy mi lett , hátha valakin segíteni fog! Mindenkinek megy a zöld pacsi
2013. márc. 7. 21:23
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!