Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, hogy a gyulladt...

Semtexke kérdése:

Lehetséges, hogy a gyulladt fogam gátolta azt, hogy teherbe tudjak esni? Mult honapban kihuzattam és most nagyon reménykedem. Szerintetek lehet osszefuggés?

Figyelt kérdés

2013. márc. 4. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet. De nem biztos. Egy gennyes gyulladt fog, ha nagyon nincs kezelve akár szívrohamot is okozhat. Sajnos.
2013. márc. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi.nekem is mondta a fogorvos.de érdekes mert nem fájt, és pedig rettenetesen be volt gyulladva.remélem a vérképem is jo lesz már...állando gyulladásom volt, most végre kiderult, hogy mitol.legalábbis remélem, hogy az volta gond
2013. márc. 4. 18:58
 3/4 anonim válasza:
13 évvel ezelőtt gyökérkezeltettem alul,elöl az egyik fogamat. A férjemmel évekig nem jött össze a baba, minden vizsgálat azt mutatta, hogy nincs semmi probléma. Tavaly elmentem fogorvoshoz, mert letörött az egyik fogam, csináltak egy panoráma röntgent, amin kiderült, hogy annak a fognak, amit "gyökérkezeltek" anno, akkora gyulladás van a gyökerénél, hogy leér az állkapocs csontig. Műtét, tisztítás, varrás.... ez novemberben volt. Januárban összejött a baba. :)Úgy hogy határozottan állítom, hogy igen! Szorítok!!!! :)
2013. márc. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm, most adtál egy kis reményt, hátha...még azt megkérdezhetem, hogy neked a véred nem mutatott gyulladást?mert nekem eddig volt,de senki nem jott rá, hogy mitol.most akarok majd csináltatni egy vérképet, hogy megszűnt -e
2013. márc. 5. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!