Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valaki szedett már bromocripti...

Valaki szedett már bromocriptin-richter-t? Kinek miért írtak fel? és segített-e? én babát szeretnék és kicsit magas a prolaktin! Nagyon reménykedem hogy ezzel talán sikerülhet!

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 17:57
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem 2005-ben felírták, mert extra magas volt a prolaktin szintem. De rögtön az első szemtől olyan rosszul lettem, hogy már majdnem mentőt hívtak hozzám. Azt a gyógyszert nem is folytathattam, másikat írtak fel.

Remélem, te szerencsésebb leszel! :)

2012. jan. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én is szedem,2 hónapja! Eleinte rosszul voltam én is tőle,de már nem! Én egy fél szemet veszek be,elalvás előtt! Nekem terhelésre volt egy kicsit magas a prolaktinom,de nem vészesen! Minimális eltérés volt csak! Én is remélem,hogy segít neked is és nekem is és meghozza a várva várt gyermekáldást :-)
2012. jan. 29. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Sorstársak vagyunk!!!:)Én pontosan péntek estétöl szedem a bromót. Szintén magas prolaktinra.Előtte szedtem a Mastodynon cseppeket,de nem igazán használt, így most mind a kettőt szedem.Fél szemet kell bevennem reggel,este.

Nagyon paráztam a szedésétől,mert sok negativ dolgot olvastam róla.Szerencsére semmi rossz mellékhatás nem jött ki rajtam.Remélem te is szerencsés leszel.

Egyébként mennyi volt a prolaktinod,amire felirta az orvosod?

2012. jan. 29. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
552mU/l-volt ez sz tem még nem sok!
2012. jan. 30. 11:35
 5/10 anonim ***** válasza:
3-as vagyok.Nem tudom,nekem más mértékegységben van megadva!De ha felirták neked a bromot akkor csak magas valamennyire!
2012. jan. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
csajos sikerült a baba nektek azóta?
2012. márc. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
3as vagyok.Gondolom nekem szól a kérdés. Sajnos még nem és ha májusig nem sikerül megyek átjárhatóságira.És Neked? Használt és babás vagy????örülnék:)))
2012. márc. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
sajnálom:( Sajnos ma megjött.vasárnap kell elkezdenem szedni a clostival együtt.egy éve nem jön a baba.De nekem a prolaktinom annyira nem magas csak egy kicsit a határértéken túl van.
2012. márc. 30. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A prolaktin nálam is helyre állt.Januárban még 36 volt, 1 hónap bromó után a köv. hónapban már lement 9-re!Mi már lassan 5 éve szeretnénk babát!

És nélatok mi lesz a köv. lépés? Merre tovább?

Sajnálom,hogy megjött...:(

2012. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát most kaptam ezt a closti és bromo 3 havi kurát. utána 3 havi szünet ha nem sikerül a baba akkor csinálnak laparoszkópiát.Van h 80 napra jön meg a ciklusom.És van egy cseresznye nagyságú terime amit tapintással éreznek uh-n nem látszik semmi.Ugyh több baj van:(
2012. márc. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!