Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha egészen pontosan tudom,...

Ha egészen pontosan tudom, melyik nap van peteérésem, akkor mikor érdemes együtt lenni a nagyobb siker érdekében?

Figyelt kérdés
Meg szoktam érezni, hőmérőzöm, és olyan nyákom is van az adott napon. Előtte, aznap, vagy utána nap van nagyobb esélye? Nem gond, ha minden nap csináljuk? Azt olvastam valahol, hogy kétnaponta jobb. Kinek mi a tapasztalata?
2013. márc. 5. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Én aznap mindenképp csináltam de elötte és utána is ahogy összejött éppen. Szerintem az a jobb ha akkor csináljátok amikor termékeny vagy.
2013. márc. 5. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 frászkarikaborsó ***** válasza:
A termékeny napok az ovuláció előtt 3 nappal kezdődnek és aznap mikor peteérésed van, véget is ér. Tehát kb 4 nap, ekkor érdemes együtt lenni, ha biztosra akarsz menni akkor előző nap legyetek együtt, az a legjobb :)
2013. márc. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!