Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Szülés utánra szeretnék...

Szülés utánra szeretnék betétet vásárolni. Van egy kis csomag Always éjszakai betétem, de gondolom nem ártana valami mást is vinni, aminek nagyobb a nedvszívó képessége. TENA LADYT mondjuk hol érdemes megvenni hálós bugyival?

Figyelt kérdés
Gyógyszertárban vagy drogeriában esetleg Tescoban? Ha igen hány darabosat és milyet? Nem lenne elég a normal, azt ha jól láttam dm-be is lehet kapni? Hol éri meg? Darabra vettetek? Várom a tapasztalatokat!

2012. nov. 28. 11:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Tena is nagyon jó, bárhol megveheted, de szerintem a drogériákban olcsóbb, mint a gyógyszertárba.

Én a DM saját márkás inkotenciabetétjével jól el voltam vastag nedvszívó és hosszú.

A mai napig is azt használom főleg az első 3 napban mert nekem megmaradt a bőséges vérzés, pedig 2,5 éve szültem a legkisebbemet!


Üdv egy Anyuka.

2012. nov. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia

Én gyógyszertárba vettem TENA betét, hálós bugyival.Egyszerű oka van..még pedig, hogy lehet kapni Patika egészségpénztári kártyára, amit párom kap kafetériába.

DE!!Gyógyszertárba mondta a nő, hogy ha nem akarom az egész csomagot, akkor vehetek darabra is.Csak gondoltam szólok, hogy bontanak csomagot...legalább is itt nálunk.Így megúszhatod olcsóbban.Én is csak azért vettem egy egész csomagot, mert sosem lehet tudni mennyire és meddig fogok vérezni.

2012. nov. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobb a teszkó saját szülés utáni (maternity) betétje volt a legjobb. Vastag, ami gátsebbel kifejezetten kellemes volt, és hosszú.
2012. nov. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Molimed bugyit használtam mindkét terhességnél, nagyon bevált, gyógyszertárban lehet kapni, ez bugyi és betét egyben, olyan, mint a babáknak a bugyipelus.

10 db-os kiszerelésben kapható, elég volt a 10 db, el sem fogyott, utána elég volt a sima betét.

2012. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég volt az éjszakai Always, de kellett vagy 10 db dupla csomag. 1 csomag 1 nap alatt elfogyott. Nálunk adtak a kórházban 1 csomag Tenát, de azt csak éjszakára használtam.
2012. nov. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én is DM-es betétet használtam,nem akartam akkora összeget költeni a tenara. Tökéletesen megfelelt,hatalmas,repülőszőnyeg nagyságú,ebből tuti nem folyik.. 15 db van benne,nekem ez pont elég volt,utána már az éjszakai alwaysal nyomultam. Könnyű szülést Neked!:)
2012. nov. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is always éjszakaival kezdtem, de kevésnek bizonyult, így tenát kellett behozatnom. Párom gyógyszertárban vette.
2012. nov. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!