Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Closzti. E-VITAMIN, FOLSAV es...

Closzti. E-VITAMIN, FOLSAV es BARATCSERJE egy nap sok?

Figyelt kérdés
baj ha a Closzti melle szedem ezeket a vitaminokat is?
2013. márc. 5. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:

E vitamin és folsav mehet.

De én a barátcserjét a Clostyval nem keverném. A gyógyszer amúgy is hormont tartalmaz, a barátcserje meg hormonváltozást okoz. Szóval mielőtt nekilátnál, legalább orvossal konzultálj, de én nem javaslom.

2013. márc. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

szia...


nem tudom végül is szedted-e a closty-t és a barátcserjét együtt...DE szerintem semmi gond ezzel a kobinációval...nekem épp orvos javasolta így...és a barátcserje van akinél csak 2. vagy 3. hónapban kezd el hatni...


+ closty-hoz is csak orvosi vénnyel juthatsz, így tudni fog az orvosod róla..ha szeded...nem fogsz vele ártani!

2013. aug. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!