Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha 3 hete nem szedek fogamzásg...

Ha 3 hete nem szedek fogamzásgátlót és kiszakadt az óvszer, van esélye a teherbeesésnek?

Figyelt kérdés
Abbahagytam a fogamzásgátlót, kb 12 éve szedem, és olyan rossz állapotba kerültem tőle, hogy a köv levél megkezdésekor már csak 3-at szedtem be, és aztán felhagytam vele. ezután "megjött" de nem rendesen, csak úgy, mintha elrontottam volna. 3 hétre rá vőlegényemmel szeretkeztünk és kiszakadt az óvszer. Van egyáltalán ilyenkor peteérésem? Lehet hogy teherbeestem?

#teherbeesés #kiszakadt óvszer #abbahagyott fogamzásgátló
2013. márc. 5. 14:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Teljesen kiszámíthatatlan, hogy most hogy állsz a ciklusoddal. Nem kizárt a teherbeesés, de elég kevés esélyét látom.
2013. márc. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe eshettél. Hiszen a tablettából ha egy szemet hagysz ki, már akkor van esély a terhességre. Én miután abbahagytam, rögtön visszarendeződött a ciklusom, peteérésem is volt már az első hónapban.
2013. márc. 5. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
hát ez az :) vajon volt-e peteérésem egyáltalán? nekem eddig a gyógyszerrel tökéletesek voltak a ciklusaim,percre pontosan jött meg, és most megrémültem hogy elvesztettem a fonalat! aztsem tudom elvileg mikor kell megjönnie. persze magamnak köszönhetem, de egy perccel sem bírtam tovább szedni! Gondolom a kérdés csak az, kiürült-e a szervezetemből ennyi idő alatt vagy sem.
2013. márc. 5. 14:39
 4/19 Golan Trevize ***** válasza:

Lehetséges a teherbeesés.

72 órán ha még belül vagy, akkor vegyél be esemény utáni tablettát.

2013. márc. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Hát olyan is van aki tabletta szedés mellett lett terhes, tehát ez nem kizáró ok. Nekem anno úgy jött meg, hogy miután beszedtem az utolsó szemet, ugye megjött a megvonásos és arra pontban 28 napra jött meg a rendes. De van barátnőm, aki miután abbahagyta, csak minden 2. hónapban menstruál, szóval ez mindenkinél más.
2013. márc. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen.
2013. márc. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Igen teherbe eshettél.Jól tetted, hogy leálltál a fogamzásgátlóval mert nagyon káros, meg is tapasztalhattad.12 év kell majd, hogy magától kitisztuljon a szervezeted tőle.Ez komoly.Na visszatérve, igen sajnos lehet, hogy terhes lettél, de lehet hogy nem.Vegyél majd tesztet.
2013. márc. 5. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A 72 órásról lecsúsztam, de nem gond ha terhes is lettem, 30 éves vagyok.Bár nem vagyok férjnél és nincs hiperszuper egzisztencia körülöttünk :), de még sosem szakadt ki az óvszer és sosem hagytam abba ilyen link módon a gyógyszert :P szal ha ez most "betalált" akkor jöjjön, aminek jönnie kell :D de nem mondom hogy nem szorongok...
2013. márc. 5. 14:48
 9/19 A kérdező kommentje:

Hú de gyorsan jönnek a válaszok, köszi :)

az 1ébként jelenthet valamit, hogy az együttlétkor rettenetesen fájtak a mellbimbóim, meg előtte 1-2 napig.de ez csak később esett le... gyógyszer mellett nem volt ilyen. ez most a kiürülést jelenti vagy a peteérést? volt ilyen már nektek?

2013. márc. 5. 14:57
 10/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nem pé-kor csak az oldalam fáj, de az nagyon. Nekem a kiürülésnek nem volt semmilyen tünete.
2013. márc. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!