Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kicsi az esélye a barátnőmnek...

Kicsi az esélye a barátnőmnek a babára, ha gumival védekezünk ő fogamzásgátlot szed?

Figyelt kérdés
félek,hogy becsuszik a gyerek

2012. nov. 11. 09:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha a gumi nem szakad ki és a barátnőd rendesen szedi a gyógyszert, nem lesz gond!
2012. nov. 11. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
köszi első válaszoló. A barátnőm fiatal még,ezért félek ha becsúszik a baba.egyikünk se akar babát még 2-3 évig.
2012. nov. 11. 09:55
 3/13 anonim ***** válasza:

Mondhatnám, hogy a hatoslottó esélyesebb.


Ha csak az egyiket használnátok, akkor is nagyon kicsi a valószínűsége. Persze nem erre akarlak bíztatni.

2012. nov. 11. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

3-as vagyok. Itt válaszolok, jó?

Tudnod kell, hogy 100%-os fogamzásgátló nincs, csak az önmegtartóztatás. DE! Gumival és gyógyszerrel egyszerre szinte lehetetlen teherbe esni. Nem írhatom, hogy kizárt, de nagyon nagyon minimális az esélye. Gondolj bele, hogy ha valaki egyáltalán nem védekezik akkor sem biztos a teherbe esés 1 aktusból, sőt az átlag 4 hónap rendszeres nemi élet mellett. Én azt mondom, ha a barátnőd MEGFELELŐEN szedi a gyógyszert és az óvszert is MEGFELELŐEN használjátok, akkor nem lesz gond.

2012. nov. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
3-mas válaszoló megnyugtattál. köszönöm válaszolók
2012. nov. 11. 10:24
 6/13 anonim ***** válasza:

Semmi sem 100%-os, de a kettő együtt nagyon biztonságos.

Végre egy normális fiatal:) Ő védi magát a gyógyszerrel, te véded magad a gumival, rendben van ez így. Nem lesz terhes, nyugi:)

2012. nov. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Én 18/F vagyok a barátnőm, 16/L tudjuk ilyenkor baba nem kell.Én utolsó éves középiskolás vagyok,pár évig dolgoznom kell, hogy meglegyen mindenünk. pl:.saját ház,kocsi a szüléshez, hitel nélküli élet.baba ruhák használtan kapnánk,többit nekünk kéne megvennünk
2012. nov. 11. 10:50
 8/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerüen kizárt hogy becsusszon..
2012. nov. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
előző válaszoló köszii
2012. nov. 11. 16:22
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha a kérdező kommentjeit is lehetne lájkolni, megtenném! :)De jó lenne, ha minden fiatal legalább ennyi felelősségtudattal rendelkezne, mint Te! A családalapítás, a babavárás, stb csodálatos dolog, de mindez akkor a legcsodálatosabb, ha az egzisztencia is meg van mellette!
2012. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!