Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek, vagy csak...

Terhes lehetek, vagy csak vérzészavar?

Figyelt kérdés
Január 7-én jött meg utoljára rendesen, utána rendszeresen próbálkoztunk a férjemmel. Februárban teljes egészében kimaradt a vérzésem. Most vasárnap, mikor másodjára meg kellett volna jönnie, pár csepp vérzésem volt, azóta is naponta csak egy pár csepp van, nem görcsölök, viszont a melleim nagyon megnőttek. Más tünetem nem nagyon van, csak fáradékony vagyok. Amikor másfél hetet késett, csináltam tesztet, de negatív volt. Lehet, hogy mégis baba lehet a dologban, vagy csak vérzészavar?
2013. márc. 5. 17:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Miért nem csinálsz most is egy tesztet?
2013. márc. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Úgy voltam vele, hogy másfél hét késés után már kimutatná a babát úgyis. Szerinted tesztelnem kellene?
2013. márc. 5. 17:25
 3/16 anonim ***** válasza:
Lehet baba. Teszt és doki, mert a pecsételő vérzés nem jó.
2013. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
nagyon régen teszteltél, már rég időszerűlenne egy újabb teszt. ha terhes vagy, lassan el kellene kezdeni a terhesgondozást, ha nem, ki kellene vizsgálni, h mitől rendszertelen a menstruációd
2013. márc. 5. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Eddig rendszeresen jött meg, több, mint 13 évig, szóval ezért is gyanús nekem a dolog. Akkor veszek tesztet.
2013. márc. 5. 17:28
 6/16 anonim ***** válasza:
akkor viszont nem jó, ha vérezgetsz... ha pozitív a teszt, mindennképp menj el nőgyógyászhoz és mondd el, h pecsételő vérzést tapasztalsz terhesség mellett
2013. márc. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
El fogok menni :) Mindenképpen el akarok, hogy mégis mi lehet ennek az oka.
2013. márc. 5. 17:33
 8/16 anonim ***** válasza:
jó :-). azért ne aggódj, ettől még minden rendben lehet a babával, de ez egy olyan dolog, amiről mindenképp tudnia kell az orvosnak.
2013. márc. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítségedet :)))
2013. márc. 5. 17:36
 10/16 anonim ***** válasza:
nincs mit. drukkolok nektek, h végre legyen babátok :-))
2013. márc. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!