Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 hónapja nincs menstruációm,...

4 hónapja nincs menstruációm, szerintetek a cickafark tea segíthet? Ti hogyan alkalmazzátok?

Figyelt kérdés

2013. márc. 5. 21:00
 1/6 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdenéd magad kezelni,szerintem orvos lásson,mert 4 hónap nagyon sok!
2013. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem két hónapja nincs meg, ez engem is érdekel... :)
2013. márc. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A cickafarkfű tea a peteérést hozza meg,nem tudom amúgy,hogy a menstruációnak ehhez mennyi köze leheta cickafarkfű teát a ciklus első feléig kell inni, és a ciklus második felében pedig palástfű teát. Ha nincs vérzésed szerintem úgy kéne csinálni,hogy 14 napig iszod a cickát és a 15. naptól a 28ig palástfű teát. De mondom,szerintem inkább orvoshoz menj,mert ez nagyon sok kimaradás!

1es voltam

2013. márc. 5. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Orvossal kellene mindenképpen konzultálnod.

Amit utána tudok ajánlani, az a barátcserje vagy az aviva torna.

2013. márc. 6. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Több hónapos vérzéskimaradás, már alapos és teljes endokrinológiai kivizsgálást, és kezelést igényel, nem gyógyteát. Szerintem.
2013. márc. 7. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

bocs, hogy offolok, de

nekem már több mint egy éve nincs meg.. voltam nődokinál és most endokrinologián, de a vizsgálatok utána (closty, vérvétel, uh) elengedett annyival, hogy menjek meddőségi központba kivizsgálásra majd ott kezelnek! szóval ennyit az orvosokról, most már elkezdem valószínűleg a cickafark palástfűt, csak az a problémám hogy én így nem tudom mikor van peteérésem, de akkor első 14 cicka, utána meg palást!

és bocsi mégegyszer

2013. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!