Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet olyan, hogy a teszt nem...

Lehet olyan, hogy a teszt nem mutatja ki a többhetes terhességet sem?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
33%
Nem.
2009. szept. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges. Barátnőmnek második vérzése maradt ki mikor kimutatta. 8 hetes volt
2009. szept. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előfordul, de ritkán.
2009. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem sokszor van hogy nem mutatja. Most nekem se mutatta és még is ott a baba. Úgy hogy én is példa vagyok rá. És még sok ilyenről tudok. Sőt olyan is van egyik uh-n nem lát a doki semmit egy hét múlva meg mindent még szivműködést is.
2009. szept. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
igen van. nálam is volt ilyen. 6hetesen a doki hormon felborulsát vizsgált, 8 hetesen negativ tesztek, majd 10 hetesen egy másik orvos állapitotta meg rutin vizsgálta során h terhes vagyok. ma már egy fél éves "hormonfelborulásom" van :D
2009. szept. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
11.43-as, és gyógyszereket is írt fel az orvos? Nem ártottak?
2009. szept. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
irt ki gyógyszert de nem váltottam ki őket. nem tudom miért, ugy gondoltam várnom kell. :)
2009. szept. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!