Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nincs peteérés a ciklusban,...

Ha nincs peteérés a ciklusban, akkor beteg vagyok és sürgősen orvos kell?

Figyelt kérdés

Mindenhol azt olvasom, hogy ezt gyógyszerrel kell kezelni, stb.


Ha elmegyek a nőgyógyászhoz, akkor milyen vizsgálatokat kell kérnem?


26. napon tartok és átlagban 34-35 naposak a ciklusaim.

Az alaphőm 36,5. Legalábbis ebben a hónapban feljebb nem ment. Lejjebb viszont többször is. Gondolom a szervezetem "próbálkozott"?!


Nagyon félek attól, hogy gondok vannak odabent :(


Illetve, most akkor PCOS, PMS vagy mi vagyok?

Mert már nem tudok kiigazodni ezeken. Annyi mindent írnak ezen az oldalon a peteérés kimaradásával kapcsolatban.


2013. márc. 6. 15:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt így nem lehet megmondani, a hő görbe meg nem egy biztos dolog. A nő doki el fog küldeni 3. napi hormon vérvételre utána kiderül mi a gond.
2013. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azért írnak olyan sok mindent a peteérés kimaradásával kapcsolatban, mert sajnos rengeteg oka lehet! Ahogy az első is írta kell kérned egy 3. és 21 napi vérvételt. Az alapján majd a nődoki megmondja mi a következő lépés.
2013. márc. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem most a sógornőm járt így,hogy neki nincs p.érése,és a menzesze sem akar megjönni..görcsöl nem gyengén,de se mensi sem peteérés.Ha meg is jön neki nagy nehezen,akkor van vagy 2 napig és ennyi. 3 évig szedte a fog. gátlót,és úgy néz ki,hogy ez okozta ezt nála.Elment a dokihoz,és elküldte a laborba,ma volt vérvételen,most az eredményt várjuk,hogy mi lesz,és az eredménytől függ,hogy hogyan tovább.Addig nem is próbálkozhatnak a babával sem.De azt mondta neki a doki,hogy valószínű,hogy PCOS lesz.Meg azt,hogy ha nem lesznek jók a labor eredményei,akkor tán csontvelő folyadékot vagy mit vesznek tőle.De hogy minek,azt nem tudom.Azt olvastam,hogy a PCOS nőknek kb fél év-1 év a gyógyulási idő gyógyszeres kezeléssel. :(

2013. márc. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm szépen a kimerítő válaszokat.


Eddig mindig megjött és 4-5 napig tartott. Most ez az egy ciklus (26 cn vagyok), amikor még nem volt peteérésem. Eddig mindegyikben volt, mióta mérőcskézek.


Szeretnénk tesót, de akkor ezek szerint nem árt egy kivizsgálás, mert valószínű én is PCOS-s vagyok.

2013. márc. 6. 16:21
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem azért nincs minden veszve :) Ne írd igy le magad.
2013. márc. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha egyetlen egy ciklusban kimarad az ovu, akkor még nem kell vizsgált. Teljesen makk egészséges nőnél is előfordul.

Ne pánikolj be, tök felesleges.

Mérjed tovább, aztán ha a következőbe sincs, akkor menj orvoshoz!

2013. márc. 6. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 frászkarikaborsó ***** válasza:
Ha csak egyszer nincs peteérés az nem gond, mindenkivel előfordul. De ha rendszeres akkor ultrahangos cikluskövetéssel a legbiztosabb megállapítani hogy minden oké-e ezen a téren, de vannak otthoni módszerek is.
2013. márc. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!