Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajnos 9 hetes terhes voltam...

Sajnos 9 hetes terhes voltam amikor elhalt a baba. Műszeres befejezést végeztek. Mikor lehet házaséletet élni? Mikorra várhatom az első menstruációt?

Figyelt kérdés
2008. jún. 8. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Nagyon sajnálom ami történt:((Nem mondta a doki hogy kb:6 hét-ig ne akciozzatok.Ha nem birod ki csak 1-2hétig akkor is csak nagyon óvatosan,ha fájdalmat érzel Ne folytasd!!!Sok sikert!
2008. jún. 8. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem 6 hét után lehet házaséletet élni. Ebben a 6 hétben jelenkezni kell a menstruációnak. Az orvos nem mondta el a tudnivalókat?
2008. jún. 8. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nagyon sajnálom!! A 6 hetet szerintem mndenképp várjátok ki.
2008. jún. 8. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Fel a fejjel! Nekem tavaly májusban halt el a terhességem szintén a 9-dik héten, műszeresen be is fejezték, műtét után 28 napra mensiztem. A házasélettől csak a műtétet követő vérzés ideéig tiltottak el, ami 9 napig tartott. Fájdalmam csak a műtét után volt olyasmi mint amikor mensizek, semmi egyéb.

Augusztusban ismét pozitív lett a tesztem, és azóta meg is született a kisfiam teljesen egészségesen.

2008. jún. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
egy vérzést kellene megvárni, akkor tisztulás történik, és láthatóan helyreáll a szervezeted. Ha babát szeretnétek azt kérdezd meg a mensid után a dokitól, hogy mennyit várj, mert nehogy következőkben is gondot okozzon.
2008. jún. 8. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

szia!nekem januárba volt egy terhességem ami a 12.héten szomorú véget ért mert meghalt a baba,műszeresen fejezték be!Műtét után 5 hétre meg is jött a menzim!.

Április végén szintén sikerűlt teherbe esnem de üres volt a petezsák/5+2 hetes/terhesség volt,szintén műszeres befejezés lett a vége!MOst várom,hogy megjöjjön!

Kontrollra nekem a dokim azt mondta hogy műtét után 2 hét mulva kellett mennemde általában 6 hét alatt kell kontrollra menni!

Kitartás lesz még csodaszép babád neked is és nekem is meg mindenkinek aki szeretne!!!!!!!!

2008. jún. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szeretkezni lehet amikor jól esik, csak használjatok óvszert legalább addig amíg megjön először rendesen, a fokozott fertőzésveszély miatt. Nekem a dokim azt mondta, hogy a következő babaprojektet 3 menstruáció után kezdjük.
2008. jún. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat!
2008. jún. 9. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!