Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Oxivit kozpont arairol tuftok...

Oxivit kozpont arairol tuftok valamit? Kinek milyen tapasztalatai vannak az ottani nogyogyaszokrol? Rajuk biznatok magatokat?

Figyelt kérdés
2013. márc. 7. 07:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem is tudtam hogy náluk van nőgyógyászat is, a honlapjukon sem látni.
2013. márc. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pedig biztos van,mert en mar beszeltem Veluk es idopontot is kaptam a Bem utcai renfelobe
2013. márc. 7. 07:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia! Én oda jártam dr. Kisfalvi Istvánhoz. Nagyon kedves volt, mindig felírta egy lapra, hogy mi a problémám, így mikor legközelebb mentem elővette, és teljesen képbe volt. Ultrahangot is csinál ott a rendelőjében. Igazából nekem petefészekcisztám volt, azzal jártam hozzá. Aztán amikor babás lettem, máshoz mentem (nem magánba) anyagi megfontolásból. Ennél a dokinál 10000 Ft volt uh-gal együtt a vizsgálat, a rákszűrés talán egy ezressel volt több.


Te kihez mész?

2013. márc. 7. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

En is hozza megyek,jokat hallottam eddig rola!

S akkor az a 10.000ft nem is olyan sok!Ebbe az ultrahang vokt csak benne es plusz 11000ft a rakszures,azaz 21.000Ft osszesen?

Mert azt mar picit soknak tartom!

2013. márc. 7. 18:19
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg kedves doki:) 10000 Ft a vizsgálat + UH, ha rákszűrés is lesz, akkor az plusz 1000 Ft, tehát 11000 Ft. Nekem cisztát nézegetett, így minden alkalommal volt UH. A sima vizsgálatot nem tudom:)
2013. márc. 8. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom,akkor ez egy teljesen korrekt ar,szerintem,mert van egy baratnom,aki rakszuresert es Uh-ert fizett 20.000Ft-ot,de persze nem nala!

Akkor ez nem veszes,pedig azt hittem ,hogy joval dragabb ez a kozpont!

Koszonom a segitsegedet!

2013. márc. 8. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!