Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mensi elmaradása után 1héttel...

Mensi elmaradása után 1héttel már domboradhat ott legalul a hasam valami minimálisan?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy terhes vagyok e, még a tesztel várni szeretnék péntekig, csak kíváncsi vagyok hogy ilyenkor már látszódhat e.
2009. szept. 13. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem hiszem.Leghamarabb is csakolyan 4. hónap körül szokott látszani.
2009. szept. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

nem látszódik még ennyire korán. (ekkor a magzat - inkább még csak a megtermékenyített petesejt - szabad szemmel is alig látható)

de azért a tesztet ne halogasd túl sokáig...

2009. szept. 13. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
értem, csak mert itt olvastam hogy valakinek már ott látszott az 5. hétnél, eddig nekem lapos hasam volt, és most ott alul domborodik, nah majd kiderül:)
2009. szept. 13. 11:26
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, esetleg a puffadás látszódhat. Én a pozitív teszt utáni hetekben annyira puffadtam, hogy nem tudtam begombolni a gatyáimat.Most vagyunk a 13. hétben, és mintha kicsit gömbölyödne kicsit a hasam alja, nagyon kicsit.
2009. szept. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Boldog babavárást:)
2009. szept. 13. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is inkább puffadás.Nekem is szokott,amikor késik.Egyébként én az első gyermekemnél már kb 7 hetesen nem tudtam hordani a gatyáimat.
2009. szept. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia, utolsó vagyok!

Ha már egy hete késik, miért nem csinálod meg a tesztet? NEkem 35 napos a ciklusom, és emellett még szokott késni, de most az 5. napon csak úgy csináltam egy tesztet, és pozitív lett!

Hajrá!

2009. szept. 13. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A domborodás nem a babától van. Még egy hónap múlva sem fog domborodni, majd picit később, de akkor már egyértelműen. :-)
2009. szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


jövő héten megcsinálom, csak még várok vele, nem akarok feleslegesen tesztet venni, ha megjön akkor még a héten megjön.

2009. szept. 13. 14:51
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a 10 héten kismamanadrágokat kellett venni....és nem a puffadás miatt konkrétan és az a bizonyos domborka a hasam alján a szeméremcsont felett igenis ott volt.
2009. szept. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!