Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma vagyok a 29. napon 30-32...

Ma vagyok a 29. napon 30-32 naposak a ciklusaim. Már két napja barnázok és egy kis méhnyálka is jött, de elég a tisztasági betét, nem görcsölök semmit, máskor szoktam. Mire számíthatok lehet még baba? Ez a harmadik clostys hónapom

Figyelt kérdés
2009. szept. 13. 14:09
 1/6 anonim ***** válasza:

baba mindig lehet csak szerintem kicsi az esély

bocsi:(

2009. szept. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A hődet nem méred véletlenül? Mert ebből még tényleg lehet bármi. Viszont szivből kivánom, hogy ez egy beágyazódási vérzés legyen! Szoritok!
2009. szept. 13. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást én is a legjobbakat remélem
2009. szept. 13. 18:09
 4/6 anonim ***** válasza:
Szia nekem is ez a harmadik clostys hónapom,amióta clostys szedek a ciklusaim 32.naposak lettek. Ma vagyok a 31.napon. Nekem vannak enyhe görcseim,viszont én egyáltalán nem barnázok,a melleim nagyon fájnak és 2 napja tojásos nyakon van. Ilyen a görbém,sajna egy pár napig nem mértem. Szerdán fogok tesztelni,te mikor? [link]
2009. szept. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nemtudom mert kicsit megvan éppen hogy de nem görcsölök talán holnap reggel vagy holnapután már nemsok reményem van
2009. szept. 14. 20:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia útolsó vagyok mióta próbálkoztok? Mi már 20 hónapja próbálkozunk,de eddig még semmi. Írd meg majd hogy sikerült e a baba,majd megírom én is az eredményt. Drukkolok neked is a mielőbbi babásodásért.
2009. szept. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!