Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 8 napja késik a nemvárt...

8 napja késik a nemvárt remélem bébi miatt? De a teszt ma reggel még nagatív volt, de abban a tudatban élek bébim lesz. Fájnak a melleim, duzzadnak. Milyen oka lehet, h. a teszt nem mutatja ki a bébit?

Figyelt kérdés
A ciklusom 2 hónapja javult meg 32-33 naposra, előtte 40-42 napos volt.1hónapja méhpempőt fogyasztunk párommal, az segíthetett?

#terhesség #tesztelés #bébivárás
2013. márc. 8. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:

8 nap késés után bármilyen tesztnem ki kellene mutatnia a terhességet!

Lehet magas a prolaktinod, ugyan azok a tünetek mint terhességnél, csak negatív a teszt.

2013. márc. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Oszinten remelem, hogy baba. De 8 nap utan, mar termelne annyi HCG hormont a szervezeted, hogy a teszt kimutassa. Ha csak, nem egy kesoi peteeresed volt, ami nagyon ritka! Sajnos a mellfeszules lehet mensi miatt is. Es ha szabalytalan a ciklusod akkor, meg foleg.

Enyemek is szabalytalanok voltak, ugyanolyan mint a Tied.

Nekem is "megjavult" 30 -31 napra megjott, aztan nem jott... 6 nap keses utan teszteltem pozitivat, ami erosebb volt mint a kontroll csik:)! Remelm neked is sikerul!


11hkm

2013. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy később volt peteérésed,és azért negatív még a teszt...Én februárban teszteltem pozitívat,és nem félidőben volt peteérésem(mint máskor),hanem később.Előfordul az ilyen,és ez teljesen normális.És ha esetleg nálad is később volt peteérés,akkor az azt jelenti,hogy a nem várt napja is kitolódik.Tehát lehet,hogy még nem is késik,vagy ha igen,akkor nem 8,hanem kevesebb napja csak.Én azt mondom,hogy még várj pár napot,és ha utána is negatív a teszt,de menzesz sehol,akkor menj el dokihoz.De kívánom,hogy baba legyen!Sok sikert!:)
2013. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Jah,és a késői peteérés nem olyan ritka... :)
2013. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ennyi késésnél ha még halvány csíkocska sincs, akkor valószínűleg nincs baba. Inkább csak hormonális probléma. Szerintem ne éld bele magad! :-(
2013. márc. 8. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
8 nap után szerintem kellene már egy csíkocskának látszania, a mellfeszülés ugyanúgy utalhat mensesre is
2013. márc. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

8 napos késés után,már a teszt tuti kimutatná!!!

Ne éld magad bele,nem vagy terhes!!! :(

2013. márc. 8. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma lenne a 10. nap, hogy késik, de enyhe parnázásom van csak a WC papíron látszik.Szóval biztos megjöhet?A bébinek annyi.Szomorú vagyok nagyon, és nemtudom, hogy hogyszámoljam mi a peteérést.
2013. márc. 10. 13:01
 9/9 A kérdező kommentje:
Ma van a 6.napja a menszeszemnek ma már csak pici pecsételés, remélem estére elmúlik az is.a munkatársamnak 2 gyereke van és mindkettő úgy jött össze,hogy menszesz után 1-2.nappal próbálkoztak és sikerült is a bébi.Én is így akarom,és 2 naponta próbálkozni, hgy sikerüljön végre a bébi.
2013. márc. 16. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!