Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma reggel pozitívat teszteltem...

Ma reggel pozitívat teszteltem, de 2napja barnázom. Most van a beágyazódás, vagy gond lehet? Elég halványka volt a teszt, még nem is hiszem el, már egy éve próbálkozunk, ráadásul csak a 14. napon vagyok ma! Mi lehet?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 11:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Elképzelhető hogy a beágyazódástól barnázol. Várj pár napot és tesztelj újból.
2013. jan. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha pozit teszteltél, akkor már beágyazódott. Menj el dokihoz.
2013. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Orvos!!

Nem akarlak ijesztgetni, de nekem is így volt a méhen kívülimnél, amikor pozitívat teszteltem, de barnáztam mellette, és semmi már fájdalmam nem volt, és kiderült, hogy méhen kívüli terhesség.

Mindenképpen menj el orvoshoz!

2013. jan. 20. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
És az hogy derül ki,hogy méhen kívüli vagy nem?Ha ilyen kora terhesség lenne?
2013. jan. 20. 14:25
 5/11 anonim ***** válasza:

ezt így nehéz megmondani.

Mindenképpen menjél el orvoshoz,lehet hogy kell progeszteron pótlás a barnázás miatt.Nehogy vetélés legyen!

2013. jan. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nekem hüvelyi ultrahangot csináltak, és akkor látták, hogy a bal petevezetékemben van.
2013. jan. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Reggel beszéltem az orvossal,elméletileg kizárt a tehesség,14.ciklusnapon...fogalma sincs mi lehet,azt mondta nézegessem,várjunk aztán majd jelentkezzem.Azt hiszem nem nyugtatott meg:)de már nem barnázom legalább.Reggel csinálok még egy tesztet,de fogalmam sincs mit csináljak.Ha még csak beágyazódás volt akkor még min.2-3hétig semmit sem lát uh-on,addig meg tuti megőrülök.
2013. jan. 20. 21:48
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem nyugtatott meg az orvosod, akkor meg is mondtad a választ, hogy mit kell tenned. Orvost váltani, mégpedig sürgősen. A tesztek 99%-ban jó eredményt mutatnak, ha halványan is, de ha pozitív, akkor ott baba van. A pozitívban sosem tévednek! Vérvételből a HCG szintből mindent lehet látni. VÉRVÉTELT kell csinálni. A barnázás nem valami jó jel, sürgősen orvos kell, hormonszedéssel, megtartható a terhesség. A 14. ciklusnappal nem kell foglalkozni. Nekem így lett babám, hogy az előző mensi előtti napokban fogant meg, megjött a mensi, kezdődött az új ciklus, és Ő már rég ott volt. Van ilyen! És nem mindenki középidőben fogan meg! Nekem egyik babám sem! A dokikat ezért sem érdekli az együttlétek időpontja. És ezeket nem is mindig tudja az emberlánya követni. :)

Nagyon drukkolok Neked, de légy okos, ne hagyd magad lerázni, inkább egy jó orvos mondja meg a továbbiakat. Keress mást!

Ha pedig méhen kívüli lenne, akkor pedig még életveszélyben is vagy, úgyhogy DOKKKIII!!!!!

Írj majd, akár priviben is, hogy hogy vagy(tok). Minden jót. És remélem boldog babavárásod lesz.

2013. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Sajnos kiderült,h.méhen kívüli,5 napig voltam kórházban..
2013. jan. 29. 22:25
 10/11 anonim ***** válasza:
ez igazán szomorú :(
2013. jan. 31. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!