Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Depresszió, pánik betegség...

Depresszió, pánik betegség alatt lehetek-e kismama?

Figyelt kérdés
Sajnos egy éve,hogy beteg lettem de mára már 75%-an jobban érzem magam,kisbabaát szeretnénk a gyógyszeremet 2x1-ről napi félre csökkentettem amit teljesen elhagyok ha megfogan a kisbaba.De félek valahogy tőle,pedig talán ő lehetne aki meggyógyítana teljesen...26éves vagyok nem akarok így élni erős akarok lenni!!!
2008. jún. 8. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz de fokozatosabban oda kell erre figyelni, hiszen terhesseg alatt olyan nok is depressziossak lesznek akik soha nem voltak. Ez a hormonvaltozas miatt van.Mindenfelekeppen szolj majd pszihologusodnak, nogyogyaszodnak errol, ok majd figyelemmel fognak kiserni.
2008. jún. 9. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen ne hagyd el a gyógyszert.Ma már a legtöbb gyógyszer terhesen is szedhető.Menj el a klinikára genetikai tanácsadásra,mert ott megmondják,hogy melyiket szedheted.
2008. jún. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Értem,megbeszéltem a pszihológusommal,hogy csökkentem a baba miatt de borzasztók a tüneteim azóta.Ma hajnalban még ehy rohamom is volt olyan félelem volt rajtam mint amikor a suliba rossz jegyet kap az ember...Köszönöm a válaszokat!
2008. jún. 9. 10:16
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem se erőltesd a gyógyszer abbahagyását,mert többet árthat majd a babának a rossz állapotod,mint a gyógyszer!
2008. jún. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Járj el pszihoterápiára,kérdezz rá pszihologusodnál.Én is járok,1 hónap után letettem a gyogyszereket és jobban érzem magam.Kitartás!
2008. júl. 1. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!