Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13 hetes kismama vagyok és...

13 hetes kismama vagyok és napok óta fáj a homlokom, arcom. Be lehet venni ilyenkor valami gyógyszert? Egyébként ez lehet terhességi tünet is vagy csak betegség? Ti is voltatok igy?

Figyelt kérdés
2011. febr. 17. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:

ha egy mód van rá akkor ne gyógyszert vegyél be hanem menjél el a háziorvoshoz ,hátha arcüreg gyulladásod van.ha voltál náthás az utóbbi időben akkor előfordulhat és akkor inkább infra lámpa mint gyógyszer.

Én még nem hallottam arról hogy ez terhességi tünet lenne,de persze nem vagyunk egyformák!:)

2011. febr. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

HA fájdalomcsillapítóra gondolsz, a Paracetamol alapúakat babavárás alatt is lehet szedni. Pl. Saridon - én azt szedtem.


Nem hinném, hogy terhességi tünet lenne, én ilyenről még nem hallottam.


Mielőbbi jobbulást!

2011. febr. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ha nem szeretnél gyógyszert bevenni használj a homlokodra forró sót. melegitsd meg a sót és tedd bele ronygyzsepibe. nekem bevált. nekem az arcüreg gyulladásomat mulasztotta el.
2011. febr. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a dokim azt mondta hogy a rubophen-t nyugodtan szedhetem terhesség alatt is.de inkább menj el dokihoz nehogy valami komolyabb legyen.

25 hetes km

2011. febr. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Az orvosom a Panadolt javasolta, azt szedtem be. Tegnap este kipróbáltam a sót is és kicsit jobb lett.
2011. febr. 18. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!