Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátommal ma együttvoltunk....

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátommal ma együttvoltunk. Leszoptam akkor jött ki neki előváladék de mikor befejeztem már nemvolt rajta és utána gumi nélkül belémtette. Kb 20percig volt benem utána kivette és már nem volt bennem mikor elment. Lehetek így terhes?

Figyelt kérdés
14éves vagyok ő 17 nem vagyunk készen egy gyerekre! Nemsokára megcsináltatok egy terhességi tesztet! Szerintem így nem lehetek terhes szerinte igen. Ez pár órája volt eléggé aggódunk!

2013. márc. 4. 19:53
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
98%
Aggódjatok is, hülyébbek vagytok mint egy zsák lószar.
2013. márc. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
91%

nem tudom a mai gyerekek hogy vannak felvilágosítva?

kedves édesanyád talán megkérdeznéd? mikor volt meg a menstruációd, a ciklusod hossza, beállt már, stb. N

2013. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%
Olvasd el a terhességi teszten mikortól jó, de tudtommal kb 2 hét után mutatja csak ki. Kicsi az esélye, hogy terhes lettél de nem 0. 14 évesen szexelni elég korai... és látszik hogy felelőtlenek is vagytok. plussz ha leszopod az azt jelenti, hogy el is élvez szóval max szoptad és utána tette be. 23/F
2013. márc. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
miért, könyörgöm, MIÉRT esik nehezetekre gumit használni? nem drága, egyáltalán, és megvédene efféle felesleges aggódásoktól. ha az élmény miatt paráztok, akkor meg megnyugtatásotokra mondanám, hogy vannak ultravékony, de még biztonságos gumik, amiket szinte nem is érzel. ha meg nem áll fel neki benne, akkor szoktassa magát a dologhoz, miközben maszturbál. miért, könyörgöm, MIÉRT nehéz ilyesmire is gondolni, pláne, ha nem akartok gyereket?!
2013. márc. 4. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
20 percig? Na gratulálok, te se vagy egy IQ betyár.
2013. márc. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
nem élvezett el abbahagytam!!
2013. márc. 4. 20:03
 7/19 anonim ***** válasza:
88%
kellett neked 14 évesen nagylányt játszani. Tudod a szex egyben felelősség is, az a minimum, hogy megteszitek a kellő lépéseket védekezés terén. Majd ha az első kisbabádat kaparják ki belőled, akkor elgondolkozol?
2013. márc. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
88%

Undorítóak vagytok!

14 évesen?normális vagy?

aggódj is nyugodtan,és remélem terhes leszel,megérdemlitek....ő max. ott fog hagyni téged,te meg mehetsz abortuszra + el kell mesélned a szüleidnek,vagy ha nem engedik az abortuszt legalább megtudod milyen felnevelni egy gyereket....hányingerem van az ilyen emberektől!

2013. márc. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
50-50% bocsi ez van, ha tagadod ha nem. Egyetlen szerencséd talán az h ilyen fiatal vagy és talán még be se állt a menstruációd. Minden esetre én azért kíváncsi lennék, mert ez nem derült ki, hogy a szöszbe jut eszetekbe utána - nem előtte - utána elgondolkozni h hoppá ebből vajon lesz gyerek vagy nem? Csak úgy kérdezem, mert ezernyi ilyen kérdés van itt, elmúlik a vágy és hirtelen gondolkozni kezdtek, hogy most ez hogy is volt a biosz órán, vagy hogy működik ez? Komolyan kérdem nem bántásból.
2013. márc. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Idióta tinip*csa -.-'' A szüleidnek is csak gratulálni tudok a remek felvilágosításhoz. Érdekes módon nekem időben elmondták a dolgokat, tiniként sem kellett sosem aggódnom, hogy vajon felcsináltam-e a lányt vagy nem. A barátod csak dugni akart egy jót, nehogy azt hidd, hogy ha terhes lettél, melletted marad, ugyan már, úgyhogy nincs olyan, hogy "nem állunk készen", legfeljebb olyan van, hogy TE nem állsz készen.
2013. márc. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!