Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt aki, , kikészült" a nem...

Cicuka89 kérdése:

Volt aki, , kikészült" a nem kívánt terhességtől? Volt akinek ráment a kapcsolata? Volt akinek rengetegnek tűnt az idő mire eljutott a műtétig? Szuperanyák kíméljenek!

Figyelt kérdés

2013. márc. 9. 19:56
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
28%
Hogy sikerült becsúszni a picikének, ha nem akartad?
2013. márc. 9. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
26%
Nem.Az első sokkból felocsúdva boldogan vártam az érkezését.
2013. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
56%
az abortuszra sokaknak rámegy a kapcsolata. főleg, ha az egyikük szeretné a babát, a másikuk pedig ragaszkodik az abortuszhoz.
2013. márc. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
27%

Abortusz...esküszöm utálom ezt a szót, a hideg ráz tőle! :S

Bocsi az offért!

2013. márc. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
51%

Bizony engem sokkolt. Ki is készültem mert nem tudtam mitévő legyek. Egyébként spirál mellett lettem terhes. Próbáltam úgy átgondolni, hogy mindenkinek jó legyen. Végül megtartottam a babát, nemsokára a kezembe tarthatom:)

Gondold át te is kérlek;)

2013. márc. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 A kérdező kommentje:
100 százalék, hogy 23 évesen nem fogom megtartani.
2013. márc. 9. 21:36
 7/52 anonim ***** válasza:
31%
ha nem akarsz gyereket 23évessen akkor tanulj meg rendesen védekezni ha kell gyógyszer és gumival egyszerre mert az mellett már tuti nem tudsz teherbe esni.
2013. márc. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 sumergo ***** válasza:
49%

23 évesen nem fogod megtartani? Még ha 13-at írtál volna.... na de könyörgöm, elvileg felnőtt nő vagy! Vagy mi????

Nem szép, tudom, de remélem tényleg kikészülsz, és soha nem fogod lelkileg kiheverni! Szegény babó, rossz pocakot választott! :-(

2013. márc. 10. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
35%

Szia Cicuka!

Hogyan csúszott be a baba? Kérlek válaszolj rá, mert csak akkor tudok úgy nyilatkozni, hogy az érthető legyen!

Tudod mit? Leírom!

AMikor a 8-ik gyermekemmel lettem terhes, akkor egy iszonyú dolog történt velem. Nem 23 éves voltam, a férjem gyakorlatilag megerőszakolt, és az én kisfiam így érkezett hozzám. Szörnyen éreztem magam, mert nem voltam felkészülve egy következő terhességre.Tudd, hogy nagyon őszinte vagyok most!

Iszonyú volt. Folyamatosan az játszódott le bennem, hogy nem fogom tudni szeretni, hogy elvetetem, hogy nem bírom!

Persze, az is mart, és rágott, hogy az abortusz GYILKOSSÁG!

Hiszen, az a kis emberke semmiről nem tehet.

Nem is akartam tudomásul venni, hogy ketten vagyok. Aztán eljött az idő, és megszületett, a nem várt kisfiú.

Ma pedig 11 éves, és imádom!

Tudod, az ember, amikor már a kezében tartja a saját kis babáját, akkor már egészen máshogy gondolja!

No meg maga az abortusz...

Gondold csak végig!

Egy 43 napos kis magzat, már gondolkodik, fintorog ha savanyú ízt érez, a 12-ik héten már szopizza az ujjacskáját, és ami a legfontosabb!

Nagyon szeretnek minket!

Ezek a kis emberkék nem tehetnek arról, hogy mi szeretkeztünk! Csak te, és a párod tehet róla!

Kivéve, ha nemi erőszak áldozata lesz valaki, de akkor ezt nem itt írtad volna le!

Gondold végig!

Ha a terhesség végén még mindig nem akarod a babádat, már mint a szülés után, még mindig ott hagyhatod a korházban, ha lesz hozzá erőd!

Tudod, amikor az ember a kezébe veszi a gyermekét! Csodálatos dolog!

Azt hiszem, hogy jól döntöttem, amikor élni hagytam a kis fiamat! Légy bölcs, és gondold át!

Soha nem fogod tudni kiheverni, ha most megteszed. Mindig bántani fog a lelkiismeret, hogy megölted.

No meg ha esetleg lesz majd gyermeked, akkor eszedbe fog jutni: Vajon Ő milyen lett volna? Üdv: Aranyu

2013. márc. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
63%
Én attól vagyok kiborulva, hogy a harmadik kis csoda most jó 1,5 hónapos lenne és nem szuszog-muszog itt mellettem. :( Mert 7 hetes korában úgy gondoltam, hogy túl nagy létbizonytalanságba érkezne...
2013. márc. 10. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!