Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyedülállóként is igénybe...

Egyedülállóként is igénybe lehet venni donor spermiumot?

Figyelt kérdés
2013. márc. 9. 21:43
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
7! Nagy kulonbseg van akozott, hogy van valakinek apja, de nem tartjak a kapcsolatot, illetve akozott, hogy spermadonaciobol szuletik meg a gyerek.
2013. márc. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

A donor gyereknek is van apja valahol.

ha elhagyna a párom ott maradnák a donor gyerekkel egyedül ugyan az lenne mintha egyedül mennék bele.

2013. márc. 10. 14:21
 13/21 anonim ***** válasza:
Mit fogsz mondani a gyereknek, ha megkerdezi, hogy hol az apja? En egyedulallo anya vagyok, apuka lelepett a terhesseg kozepen, hidd el, nagyon nehez.
2013. márc. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

Hát azt mondanám mint akinek a saját párjától lenne gyereke és elhagyná.

Apa elhagyott minket ennyi.Ő az apja ha nem is a biológiai de Ő lenne az.

2013. márc. 10. 14:55
 15/21 anonim ***** válasza:
Aha. Csak hogy tudd, ilyen esetben kepzelt apad jegyeznek be. Mit mondasz, ha meg akarja keresni?
2013. márc. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Megkeresni a donoros apját?Hát azt mondanám tegye.De nem hiszem.Én nevelném fel nekem köszönhetne minket akkor mit is akarna attól a ne létező férfitól.
2013. márc. 10. 15:10
 17/21 anonim ***** válasza:
Mit akarna az apatol???? Minden gyereket erdeklik a szulei, akkor is, ha egyutt el veluk, plane akkor ha nem. De most elvesztettem a fonalat, elmondanad neki, hogy donorspermabol lett vagy nem?
2013. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Ha egyedül nevelném lehet nem tudom.Ha párommal nevelnénk nem.

Nagyon sok gyerek nem keresi fel az apját mondván elhagyta Őket... látni sem akarja ezek után és megértem Őket.

Ne hiszem , hogy felkeresné.

2013. márc. 10. 15:21
 19/21 anonim ***** válasza:
Istenem...ha nagyon szeretne babát, lebeszélnétek csak azért mert "Úristen mit mondasz, ki az apa?"?? Szerintem ez tényleg hülyeség.
2013. márc. 10. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

Igaza van az utolsónak mit mondana, mit mint a több millió elhagyott nő, pont ugyan azt.

Nem értem mi a különbség, hogy a gyereknek azt mondom, hogy az ország másik végén él a Kis Béla akit soha nem látott az az Apád, vagy elmagyarázná, hogy anya nagyon akar és orvosok segítetek ebbe. Ha így nő fel akkor teljesen természetes lesz számára.

2013. márc. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!