Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Most a héten (febr.25-28. ig)...

Most a héten (febr.25-28. ig) kellett volna, h megjöjjön, de eddig semmi. Nagyon fáj a mellem, ha megnyomom színtelen ragacsos váladék jön! Lehet, hogy jön a baba?

Figyelt kérdés
28.én teszteltem negativat délután! :-\ akkor éreztem mintha jönne a fájás a mellembe mikor szoptattam(5éve)és megnyomtam és jött! Hányinger nincs! Fájdogál a hasam alja. És nagyon sok edesseget kívánok! Mellesleg a cukrom elkezdett ingadozni! Lehet baba?
2013. márc. 10. 09:09
 1/4 anonim ***** válasza:
febr 25 nem a héten volt. Most március 10-e van. Javaslom, hogy csinálj még egy tesztet.
2013. márc. 10. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jujjj a elirtam!! :-\ márc. 5 -6- 7.én tehát a héten!
2013. márc. 10. 09:22
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ha márc.5-6-7 nem vártad akkor is már RÉG csinálhattál volna egy tesztet:) Ezt is javaslom:)
2013. márc. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Na jó, elb.... tam az egész kérdésem! Rosszul néztem a naptárt!!! XD tiszta gáz vagyok! Fel teszem normálisan!
2013. márc. 10. 09:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!