Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes és 3 napos vagyok.3...

12hetes és 3 napos vagyok.3 napja hagytam abba az utrogesztánt. Ma egy nagyobb mennyiségű kissé ragacsos sárgás váladék távozott belőlem. Nincs görcs, semmi panasz. Bajt jelenthet ez?

Figyelt kérdés
2009. febr. 23. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Bár én nem szedtem ezt a gyógyszert, de sztem nem amiatt van. Már tobb hasonló folyásos kérdést olvastam itt és másoknak is van folyás... (nekem is természetesen) hígabb-sűrűbb, fehéres sárgás... kinél hogy

Ha nem rossz szagú, vagy barnás esetleg véres piros, addig nincs baj.

Gratula és kellemes babavárást!

12 + 3 hetes kismama :)

2009. febr. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen:)

Ezek szerint egyidősek vagyunk!:) Te tudod már a nemét? nekem 12 hetesen megmondták. 2.gyerkőc.

Voltál már a 12hetes uh-on?

2009. febr. 23. 17:08
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia! Még nem tudjuk... most megyek majd Uh-ra. Neked 4d-n mondták? Mi lesz?
2009. febr. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem... Normálon. És 5 éve is ugyanez a doki, szintén meg tudta mondani a pici nemét. Ő kislány. Most fülyköst láttunk:) föl is nagyította:)

És még most fogsz menni uh-ra? nyakiredőre?

2009. febr. 23. 17:14
 5/9 anonim ***** válasza:

szió!

igen, még most megyek... azt mondta a doki, hogy jó ilyenkor. Meg a védőnő is. Most veszik le a vért is.

Gratula a babóhoz még egyszer!

2009. febr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Neked is sok örömet a bocakosodásban! És köszi a megnyugtató választ!!!
2009. febr. 23. 17:24
 7/9 A kérdező kommentje:
Jav! Pocakosodásban!:)
2009. febr. 23. 17:25
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!Nekem az utrogestant a 12. hét végéig kellett használnom.

nem tudom, van e köze a kettönek egymáshoz, de ugyis mész az orvosodhoz, emlitsd meg neki!

2009. febr. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Már voltam dokinál. Akkor még használtam a kúpot. (11hét5naposan). Akkor volt a 12hetes uh+vérvétel,tarkóredő mérés, minden.

Legközelebb majd csak 15hetes5naposan kell mennem.

2009. febr. 24. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!