Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 21 éves vagyok,5 éve volt...

21 éves vagyok,5 éve volt abortuszom. Mennyi az esélye annak hogy nem lehet gyerekem? Hogy történik egy vizsgálat ahol megállapítják hogy lehet e gyermekem?

Figyelt kérdés

Most szeretnék gyermeket a párommal de félek hogy az 5 évvel ezelőtti abortuszm miatt ez nem lehetséges. Azt hiszem 6 hetes terhes voltam amikor megműtöttek.

Illetve egy olyan kérdésem is lenne, hogyha esetleg elmegyek orvoshoz aki kivizsgálja hogy lehet e ezek után gyermekem, hogyan történik egy ilyen vizsgálat?


2013. márc. 10. 15:27
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem csak akkor menj vizsgálatra, ha már legalább 1 éve próbálkoztok és nem jön a baba. Addig szerintem felesleges ezen stresszelni.
2013. márc. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sem értem miért stresszelsz már előre. Tessék ráállni a gyerekprojektre és kész. Majd ha 2 év eltelik és még mindig nincs baba, akkor kérd nőgyógyász segítségét. Addig fölösleges.
2013. márc. 10. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Próbálkozzatok csak babával, mert a doki is csak ezt fogja javasolni egyelőre. 1 év sikertelen próbálkozás után fog csak komolyan megvizsgálni. Sőt az egyik barátnőmet, aki 25 éves és túl van 2 vetélésen azért nem vizsgálta ki, mert még fiatal és bármikor teherbe tud esni és ki tudja hordani a babát. Ezt a doki mondta, nem én találtam ki. Egy általános vizsgálatot kérhetsz, mondd azt, hogy szeretnél egy éves ellenőrzést végeztetni, de annál többet úgysem fog csinálni a doki.
2013. márc. 10. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon köszönöm a bíztatást!.) rajta vagyunk :D Köztetek van akink már van babája? Mennyi próbálkozás után jött össze? Megérzi az ember ha sikerült az aktus után?:)
2013. márc. 10. 15:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Aktus után semmit nem lehet érezni. Még legalább a fogantatástól számított két hétig semmit. Utána elmarad a mensi és lehet tesztelni. Sajnos hetek telnek el bizonytalanságban. De sok sikert! :)
2013. márc. 10. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt 10 éve is egy abortuszom és 5 évvel ezelőtt is. Sajnos akkor arra kellett rájönnöm, hogy nem az az igazi férfi akivel akkor voltam. Aztán megismerkedtem életem párjával aki már a férjem. Van egy kisfiunk, aki 27 hónapos. Akartunk tavaly kistesót neki, össze is jött, aztán 9 hetesen spontán elvetéltem. Ez tavaly júniusban volt, bent voltam a kórházba kisműtéten is és rá egy hónapra már terhes voltam. Most 36 hetes kismama vagyok, kislányunk lesz, már alig várom, hogy megszülessen. Neked sem kell ilyeneken agyalnod. Álljatok rá a babaprojektre és hidd el hamar sikerülni fog.
2013. márc. 10. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a bíztatást! Gratulálok a babához!!:)

Még egy olyan kérdésem lenne, hogy ha nincsen állandó nőgygyászom hol keressek olyat aki megbízható és nem túl drága Budapsten? Vki tud ajánlani esetleg? A terhességi vizsgálatok és a szülés nagyon sokba kerül?

2013. márc. 10. 16:17
 8/8 anonim ***** válasza:

18 évesen és 21 évesen volt abortuszom. Ezeknek 16 éve.....Szomszédomnak 5! abortusza volt, szintén 16-18 éve, ma 5 gyereke van :-)


ne aggódj...

2 éves fiú anyukája

2013. márc. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!